Trwa ładowanie...
dws8o50

Ariana Grande przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Doszło do namiętnego pocałunku

Ariana Grande nie próżnuje i cały czas poszukuje miłości swojego życia. Ostatnio przyłapano ją na pocałunku z tajemniczym mężczyzną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ariana Grande przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Doszło do namiętnego pocałunku
Ariana Grande przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Doszło do namiętnego pocałunku (ONS.pl)
dws8o50

Od kilku dni pojawiają się plotki, jakoby Ariana Grande spotykała się z Mikeyem Fosterem. Znana piosenkarka oraz raper byli widziani razem m.in. w Disneylandzie. Niektóre źródła, jak np. brat wokalistki, dementują jednak te plotki.

ZOBACZ TAKŻE: Marina Łuczenko oburzona porównaniami do Ariany Grande: "Ona ma operacje plastyczne, a ja nie mam żadnych"

Rzeczywiście była dziewczyna Mac Millera może mieć aktualnie inny obiekt westchnień. Gwiazda została bowiem przyłapana z tajemniczym chłopakiem, którym nie był Mikey Foster. Do wydarzenia doszło 8 lutego w jednym z barów w Los Angeles.

dws8o50

Z relacji świadków wynika, że Ariana Grande weszła do baru wraz z grupą znajomych ok. godz. 13:00. Większość z nich zamówiła białe wino, z kolei znana piosenkarka ograniczyła się tylko do samej wody. Następnie wyszło na jaw, że gwiazda ma bardzo dobre relacje z jednym z mężczyzn. W przeciwieństwie do jej poprzednich partnerów nie był to jednak inny sławny.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z namiętnego pocałunku.

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50