Trwa ładowanie...
djwnkm5

Ariana Grande ukryła ważny symbol na nowej płycie. Fani są wzruszeni.

Fani Ariany Grande dopatrzyli się ukrytego symbolu na najnowszej płycie wokalistki. Prawdopodobnie chodzi o hołd dla ofiar tragedii w Manchesterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ariana Grande podczas drugiego występu w Manchesterze "One Love Manchester"
Ariana Grande podczas drugiego występu w Manchesterze "One Love Manchester" (PAP)
djwnkm5

Ariana Grande wypuściła swój najnowszy album pt. „Sweetener” 17 sierpnia. Zagorzali fani bardzo szybko dostrzegli ukryty przekaz zawarty w jednym z utworów. Tego rodzaju gest okazał się czymś wzruszającym, bowiem stanowi on hołd dla ofiar tragedii z Manchesteru.

Pracę nad najnowszym krążkiem nacechowane były tragicznym wydarzeniem. Dnia 22 maja 2017 r. doszło do ataku terrorystycznego podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze. W zamachu zginęły 23 osoby (w tymdwóch Polaków), a ok. 800 zostało rannych. W ramach uczczenia pamięci poległych ofiar, wokalistka zorganizowała kolejny występ w tym samym mieście. Tym razem był to koncert charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczono dla rodzin zmarłych osób.

Po premierze albumu „Sweetener” fani zauważyli, że pod koniec utworu „Get Well Soon” następuje 40-sekundowa cisza, a samo nagranie trwa 5 minut i 22 sekundy. Prawdopodobnie jest to nawiązanie do 22.05 – daty zamachu. Z kolei czterdziestosekundowa cisza jest uczczeniem pamięci ofiar.

djwnkm5

Czwarta płyta Ariany pojawiła się dwa lata po premierze „Dangerous Woman”. W trakcie trasy koncertowej promującej wcześniejszy album, wokalistka kręciła film dokumentalny, który wkrótce ma ujrzeć światło dzienne.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

djwnkm5

Podziel się opinią

Share
djwnkm5
djwnkm5