Trwa ładowanie...

Ariana Grande ukryła ważny symbol na nowej płycie. Fani są wzruszeni.

Fani Ariany Grande dopatrzyli się ukrytego symbolu na najnowszej płycie wokalistki. Prawdopodobnie chodzi o hołd dla ofiar tragedii w Manchesterze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ariana Grande ukryła ważny symbol na nowej płycie. Fani są wzruszeni.Źródło: PAP
d409a26
d409a26

Ariana Grande wypuściła swój najnowszy album pt. „Sweetener” 17 sierpnia. Zagorzali fani bardzo szybko dostrzegli ukryty przekaz zawarty w jednym z utworów. Tego rodzaju gest okazał się czymś wzruszającym, bowiem stanowi on hołd dla ofiar tragedii z Manchesteru.

Pracę nad najnowszym krążkiem nacechowane były tragicznym wydarzeniem. Dnia 22 maja 2017 r. doszło do ataku terrorystycznego podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze. W zamachu zginęły 23 osoby (w tymdwóch Polaków)
, a ok. 800 zostało rannych. W ramach uczczenia pamięci poległych ofiar, wokalistka zorganizowała kolejny występ w tym samym mieście. Tym razem był to koncert charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczono dla rodzin zmarłych osób.

Po premierze albumu „Sweetener” fani zauważyli, że pod koniec utworu „Get Well Soon” następuje 40-sekundowa cisza, a samo nagranie trwa 5 minut i 22 sekundy. Prawdopodobnie jest to nawiązanie do 22.05 – daty zamachu. Z kolei czterdziestosekundowa cisza jest uczczeniem pamięci ofiar.

d409a26

Czwarta płyta Ariany pojawiła się dwa lata po premierze „Dangerous Woman”. W trakcie trasy koncertowej promującej wcześniejszy album, wokalistka kręciła film dokumentalny, który wkrótce ma ujrzeć światło dzienne.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d409a26
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d409a26