Trwa ładowanie...

Ariana Grande zagra koncert w hołdzie ofiarom ataków w Manchesterze

Ariana Grande wraca do Anglii, żeby zagrać koncert w hołdzie ofiarom ostatnich ataków terrorystycznych w Manchesterze i Londynie. Obok niej na scenie pojawią się m.in. Katy Perry, Miley Cyrus, Nicki Minaj oraz Coldplay. Pieniądze ze sprzedaży biletów trafią do osób poszkodowanych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ariana Grande zagra koncert w hołdzie ofiarom ataków w ManchesterzeŹródło: PAP/EPA
d2l1fnm
d2l1fnm

Przypomnijmy, że 22 maja - tuż po zakończeniu jej koncertu w Manchester Arena - doszło do potężnej eksplozji, w wyniku której zginęły 22 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Kolejny zamach miał miejsce w przeddzień występu Grande w Londynie.

Już kolejnego dnia piosenkarka pojawiła się w szpitalu w Manchesterze, aby wesprzeć ofiary zamachu, wśród których przeważały dzieci i młodzież. Spotkała się także z rodzinami ofiar ataku. Brat zmarłego w ataku umieścił na Twitterze zdjęcie wraz z komentarzem: "Nieskończony szacunek dla Ariany Grande za to, że wróciła do naszego miasta i spotkała się z moją rodziną i tyloma innymi".

Ariana Grande - zgodnie z obietnicą daną fanom po zamachu w Manchesterze - wróciła do Anglii, by zagrać koncert charytatywny. Jej manager, Scott Braun, zamieścił na Twitterze wpis, w którym tłumaczy, że niedzielny koncert "One Love Manchester" to hołd złożony ofiarom i ludziom poszkodowanym w zamachach.

Braun zapewnił też, że wydarzenie zostanie objęte szczególnymi środkami bezpieczeństwa i odbędzie się przy pełnym wsparciu policji w Manchesterze. Zaprosił do udziału wszystkich tych, którzy chcą zademonstrować sprzeciw wobec fali bezsensownej przemocy.

d2l1fnm

Koncert odbędzie się na polu do krykieta na Old Trafford. Zmieści się tam ok. 50 tys. osób. Bilety zostały wyprzedane w ciągu 20 minut od rozpoczęcia w oficjalnej sprzedaży.

"Dzisiaj trzymamy się razem" - kończy wpis manager Grande.

Ostatni oficjalny komentarz Grande to wiadomość na Twitterze: "Modlę się za Londyn", którą opublikowała niedługo po sobotnich zamachach w Londynie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2l1fnm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l1fnm