Trwa ładowanie...
dz93eib

Ariana Grande zapowiada koncert charytatywny w Manchesterze

Amerykańska gwiazda deklaruje, że wróci do Manchesteru, aby oddać hołd ofiarom zamachu. Jak pisze w oświadczeniu, wystąpi charytatywnie, a wszystkie zebrane podczas koncertu środki przekaże rodzinom zmarłych osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ariana Grande
Ariana Grande (East News)
dz93eib

- Powrócę do niewiarygodnie odważnego miasta Manchester, by spędzić czas z moimi fanami i dać koncert charytatywny ku czci i w celu zebrania pieniędzy dla ofiar i ich rodzin. Sercem i modlitwą jestem z ofiarami ataku w Manchesterze i ich bliskimi - napisała w oświadczeniu Ariana Grande. Dodała, że trwa ustalanie szczegółów jej występu i poda je do wiadomości, gdy wszystko zostanie uzgodnione.

Po zamachu wokalistka zawiesiła do 5 czerwca koncerty w Europie w ramach jej trwającej trasy koncertowej "Dangerous Woman", w tym dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie, które miały się odbyć 31 maja i 1 czerwca.

W poniedziałek wieczorem (22 maja) w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę po koncercie Ariany Grande w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

dz93eib

Podziel się opinią

Share

dz93eib

dz93eib