Trwa ładowanie...

Arkadiusz Letkiewicz był komendantem policji. Przez przypadek został gwiazdą disco-polo

Arkadiusz Letkiewicz był rektorem policyjnej akademii w Szczytnie, potem zastępcą komendanta głównego policji, następnie perkusistą w metalowym zespole. Niedawno nagrał piosenkę disco polo, która przez przypadek zrobiła z niego gwiazdę.

Share
Arkadiusz Letkiewicz był komendantem policji. Przez przypadek został gwiazdą disco-polo
Źródło: youtube.com
dilvv32

Arkadiusz Letkiewicz od kilku lat jest na emeryturze. Wolny czas spędza z przyjaciółmi, z którymi tworzy zespół grający cięższą muzykę. Ostatnio panowie postanowili dla żartu nagrać kawałek w stylu disco polo.

- Po tym, jak wrzuciliśmy do sieci amatorski teledysk, zgłosiła się do nas firma Lemon Records i zaproponowali nagranie profesjonalnego teledysku - opowiedział w "Super Expressie" komendant.

dilvv32

W ten sposób do sieci trafiła piosenka "Dynamit" zespołu Bracia Klonowscy. Utwór okazał się prawdziwym hitem.

- Osiągnął już ponad 70 tysięcy wyświetleń. Ostatnio zadzwoniła do nas pani, która organizowała festyn. Zaproponowała nam 20 tys. zł za 20 minut grania - mówi Letkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir o duecie z Zenkiem: "Czas pokaże. Jest fantastycznym gościem"

Panowie kontraktu nie podpisali, ponieważ mają tylko jeden przebój, a to za mało na 20 min grania. Letkiewicz zarzeka się, że już nigdy nie nagra disco polowego hitu. Jego pasją jest jednak rock i ostre granie.

dilvv32

Podoba wam się ten przebój?

dilvv32

Podziel się opinią

Share
dilvv32
dilvv32