Trwa ładowanie...

Artyści przeciw nienawiści – gwiazdy założyły identyczne koszulki

Artyści przeciw nienawiści to niezwykły koncert z udziałem ponad setki gwiazd polskiej sceny. W geście solidarności wszyscy wykonawcy pojawili się w koszulkach z nazwą szlachetnej akcji.

Share
Artyści przeciw nienawiści – gwiazdy założyły identyczne koszulki
Źródło: East News
d3ckzxy

Ponad setka artystów pojawiła się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, by sprzeciwić się nienawiści w przestrzeni publicznej. Koncert rozpoczęło wspólne wykonanie kultowego utworu "We are the world" z 1985 r.

Przed laty śpiewały go amerykańskie gwiazdy, takie jak Michael Jackson, Lionel Richie i Cyndi Lauper w ramach akcji USA for Africa. Dziś polscy artyści w czarnych koszulkach z napisem "Artyści przeciw nienawiści" rozpoczęli nim niezwykły koncert w Łodzi.

Na scenie można było zobaczyć i usłyszeć Dodę, Justynę Steczkowską, Marylę Rodowicz, Grzegorza Hyżego, Sarsę, Cleo, Ewelinę Lisowską, Kasię Moś, Golec uOrkiestrę, Dawida Kwiatkowskiego, Margaret, Marinę, Patrycję i Grzegorz Markowskich, zespół IRA, Beatę Kozidrak czy zespół Bayer Full.

d3ckzxy

Przypomnijmy, że pomysł organizacji koncertu pojawił się po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Największe gwiazdy polskiej piosenki z różnych pokoleń chciały pokazać solidarny sprzeciw wobec nienawiści w przestrzeni publicznej.

Obejrzyj: "Artyści Przeciw Nienawiści": Za kulisami wielkiego koncertu

d3ckzxy

Podziel się opinią

Share
d3ckzxy
d3ckzxy