Trwa ładowanie...
d4hfcif

Australia: Modelka sprzedaje nagie zdjęcia, by pomóc koalom. Zebrała już 700 tys. dolarów!

Kaylen Ward, amerykańska modelka, zorganizowała nietypową akcję, by pomóc koalom, które ucierpiały w wyniku australijskich pożarów. 20-latka postanowiła sprzedawać swoje nagie zdjęcia, dzięki czemu zebrała już 700 tys. dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Australia: Modelka sprzedaje nagie zdjęcia, by pomóc koalom. Zebrała już 700 tys. dolarów!
Australia: Modelka sprzedaje nagie zdjęcia, by pomóc koalom. Zebrała już 700 tys. dolarów! (Instagram.com)
d4hfcif

Kaylen Ward rozpoczęła swoją akcję 3 stycznia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Modelka zobowiązała się przesłać swoje nagie zdjęcie każdej osobie, która wyśle potwierdzenie zapłaty w wysokości 10 dolarów na organizację charytatywną, która wspiera koale.

Ward natychmiast została zasypana lawiną wiadomości. 20-latka musiała zatrudnić cztery osoby, które pomogły jej oczyścić skrzynkę odbiorczą. Jak się okazało, wielu ludzi podesłało wymagane kwoty pieniędzy. Modelka twierdzi, że łącznie udało się jej zebrać 700 tys. dolarów, dlatego od teraz postanowiła określać się mianem “nagiej filantropki”.

d4hfcif

"Widziałam pełno postów na Twitterze dotyczących pożarów w Australii. Zaniepokoił mnie jednak fakt, że tak mało ludzi zdecydowało się pomóc" - powiedziała modelka w rozmowie z "BuzzFeed News".

Kaylen Ward napisała również w niedzielę, że jej akcja nie spotkała się ze zbyt dobrymi reakcjami ze strony rodziny oraz chłopaka. Najważniejsze jest jednak dobro biednych koali.

ZOBACZ TAKŻE: Potężne pożary w Australii

d4hfcif

Podziel się opinią

Share

d4hfcif

d4hfcif