Trwa ładowanie...
d30ay6g

Nicole Kidman wspiera walkę z pożarem w Australii. Przeznaczyła niezłą sumkę

Nicole Kidman wraz ze swoim mężem Keithem Urbanem dołączyła do zastępów gwiazd, które są zdruzgotane sytuacją w Australii. Gwiazdorska para nie poprzestała jednak na modlitwach i słowach otuchy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Kidman i Keith Urban są małżeństwem od 2006 r.
Nicole Kidman i Keith Urban są małżeństwem od 2006 r. (Getty Images)
d30ay6g

Gigantyczne pożary w południowo-wschodniej Australii trwają od kilku miesięcy, doprowadziły do śmierci ponad 20 osób i setek milionów zwierząt. Zdjęcia i nagrania z ogarniętych ogniem terenów poruszyły serca wielu gwiazd, które mniej lub bardziej czynnie wspierają walkę z żywiołem. Nicole Kidman i Keith Urban ogłosili, że australijscy strażacy dostaną od nich 500 tys. dol.

Obejrzyj: Potężne pożary w Australii

"Nasza rodzina wspiera i modli się za wszystkich dotkniętych żywiołem w Australii" – napisał Keith Urban na Twitterze, potwierdzając wpłatę szczodrej dotacji.

d30ay6g

Na taki sam krok zdecydowała się wcześniej Pink. Amerykańska piosenkarka pisała w mediach społecznościowych:

"Jestem całkowicie zdruzgotana, obserwując to, co dzieje się teraz w Australii. Przekazałam darowiznę w wysokości 500 tys. dol. dla lokalnych straży pożarnych, które tak ciężko walczą tam z pożarami".
Pink zachęciła również swoich fanów (na Instagramie ma ich prawie 7,5 mln) do wspierania australijskich strażaków i zamieściła adresy stron, przez które można działać.

Apel o niesienie pomocy zamieściły także takie gwiazdy jak Selena Gomez, Kim Kardashian czy Kelly Rowland. Popularna australijska gwiazda komedii Celeste Barber zorganizowała zbiórkę internetową, na którą wpłacono ponad 20 mln dol.

d30ay6g

Podziel się opinią

Share
d30ay6g
d30ay6g