WP

Barbara Kurdej-Szatan bije na alarm: Ktoś włamał się na konto Rafała

Barbara Kurdej-Szatan bardzo często zwierza się fanom z życia prywatnego. Tym razem na swoim profilu na Instagramie pokazała czułe zdjęcie z mężem. O ile fotka zachwyciła wielbicieli aktorki, o tyle opis woła o pomstę do nieba.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BARBARA KURDEJ-SZATAN
BARBARA KURDEJ-SZATAN (East News, Fot: East News)
WP

Fani Barbary Kurdej-Szatan mają powody do niepokoju. Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie burzliwy post, w którym oznajmiła, że ktoś włamał się na konto jej męża. Nie zabrakło niecenzuralnych słów.

- I niestety, jakiś (nie zawaham się użyć tego słowa) k..as włamał się na konto Rafała - grzmiała rozwścieczona aktorka.

WP

- UWAGA! Ktoś się włamał i przejął konto Rafała. Proszę zgłaszajcie jego konto żeby szybciej Instagram zareagował. Włamał się jakiś Rosjanin (bo wyskakuje , że zmiana hasła poszła na rosyjski mail) i nie możemy odzyskać konta. Będziemy wdzięczni za pomoc. Co za świństwo! - czytamy dalej.

Post pełen emocji Kurdej-Szatan opatrzyła romantycznym zdjęciem z mężem.

Fani Barbary i Rafała natychmiast spełnili prośbę aktorki. Zhakowane konto zostało przez nich zgłoszone. Internauci radzą jednak, aby Kurdej-Szata zabezpieczyła odpowiednio także swój profil.

WP

Barbara Kurdej-Szatan słynie z nagłaśniania wszelkich niedogodności losu na swoich social mediach. Ostatnio apelowała do fanów, kiedy została oszukana przy zakupie biletów na platformie viagogo.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP