Trwa ładowanie...
d46dfth

Barbara Kurdej-Szatan cierpi na boreliozę. Nie jest konsekwentna w leczeniu

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat zmaga się z poważnym schorzeniem. Prawdopodobnie przez to nie może zajść w upragnioną ciążę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka zauważyła kleszcza w ciele po spacerze w parku.
Aktorka zauważyła kleszcza w ciele po spacerze w parku. (ONS.pl)
d46dfth

Aktorka ostatnio zwierzyła się, że od ponad 1,5 roku stara się z mężem o powiększenie rodziny. Na rodzeństwo bardzo czeka ich córka 7-letnia Hania. Na przeszkodzie może stać stan zdrowia gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan od 6 lat walczy z boreliozą. Aktorkę ukąsił kleszcz i zakaził chorobotwórczymi mikrobami. W wielu przypadkach trudno jest postawić prawidłową diagnozę, na szczęście gwiazda stosunkowo szybko poznała prawdziwego wroga.

Zobacz wideo:

O poważnych skutkach boreliozy przekonał się również Paweł Stasiak z Papa D. U niego wystąpiły nawet objawy neurologiczne.

d46dfth

- Nagle czuję, że coś dziwnego dzieje się z moją twarzą. Byłem już wtedy, wskutek błędnej diagnozy, leczony na parkinsona! Lekarstwa powodowały, że zachowywałem się dziwnie. Na przykład ciągle ziewałem, nie mogłem się opanować - wspomina.

Niestety, tradycyjny sposób leczenia boreliozy antybiotykami nie sprawdził się u Barbary Kurdej-Szatan. Zaczęła próbować alternatywnych metod.

- Antybiotyki na dłuższą metę osłabiają i wyniszczają organizm. Stosuję więc również dietę i zioła. Przede wszystkim trzeba jeść dużo witamin, dbać o siebie - powiedziała aktorka w rozmowie z “Rewią”.

34-latka nie ukrywa, że jest niesystematyczna w leczeniu. Ponosi tego poważne konsekwencje. Wciąż nie udało jej się pozbyć złośliwych bakterii. Może to mieć wpływ na fakt, że od wielu miesięcy nie może zajść w ciążę.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth