Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę. "W Opolu były wtedy przecieki"

Barbara Kurdej-Szatan aż dwukrotnie przeżywała stres związany ze zdawaniem matury. Musiała bowiem powtarzać egzamin. Jak sama mówi po latach, miała po prostu pecha.

Barbara Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę. "W Opolu były wtedy przecieki"Źródło: ONS.pl
d3ajt58
d3ajt58

Barbara Kurdej-Szatan z wykształcenia jest aktorką. Zanim jednak została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, musiała zdać maturę. A to, jak się okazało, nie było takie proste. Gwiazda musiała bowiem dwukrotnie podejść do egzaminu dojrzałości. Wbrew pozorom, wcale nie dlatego, że za pierwszym razem go nie zdała.

- Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam - przyznała w 24opole.pl.

Ostatecznie Kurdej-Szatan otrzymała świadectwo z samymi piątkami i bez problemu dostała się na studia. A warto dodać, że jest jedną z nielicznych gwiazd, które mogą pochwalić się zdaną maturą. Mnóstwo gwiazd, m.in. Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Paulina Młynarska, Szymon Majewski i Andrzej Wajda, nie podeszły nawet do egzaminów.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan: Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód

d3ajt58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ajt58