Trwa ładowanie...
Barbara Kurdej-Szatan
18-04-2019 12:06

Barbara Kurdej-Szatan na rodzinnej okładce. Mama zdradziła intymne szczegóły

To pierwsza tak prywatna sesja Barbary Kurdej-Szatan. Mama aktorki opowiedziała o tym, jak wychowywała córki.

Barbara Kurdej-Szatan na rodzinnej okładce. Mama zdradziła intymne szczegółyŹródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki
d4bixwy
d4bixwy

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się wystąpić na łamach magazynu "Viva" w towarzystwie córki, mamy, siostry i siostrzenicy. To pierwsza taka rodzinna okładka, sesja i wywiad. Aktorka pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o relacjach, jakie ma z bliskimi.

Okazało się, że w domu Barbary Kurdej-Szatan nie było tematów tabu. Mama gwiazdy zdradziła, że otwarcie rozmawiała z córkami o seksie i sprawach intymnych.

ZOBACZ: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

- Zawsze ceniłam sobie szczerość i otwartość w rodzinie. Tajemnice nie służą szczęściu. Otwarcie rozmawiałam z dziewczynami na tematy orientacji seksualnej, życia seksualnego czy pierwszego stosunku - powiedziała na łamach gazety.

d4bixwy

Eliza Wyszomirska-Kurdej wyznała, że sama zaprowadziła córki do ginekologa i nie stresowały ją rozmowy na tematy dotyczące seksu.

- Ludzie wstydzą się rozmawiać o seksie, jest mnóstwo takich rodziców. Uważam, że to jest zbyt poważna sprawa, żeby udawać, że tego tematu nie ma. Zdrowie moich córek, ich szczęście, były dla mnie nadrzędne. Chciałam, żeby potrafiły się zabezpieczyć, żeby nie zdarzyła się niechciana ciąża, jakaś choroba, bo wtedy musiałyby stanąć wobec bardzo trudnych wyborów.

Barbara Kurdej-Szatan zawsze podkreślała, że relacje rodzinne są dla niej najważniejsze. Szczególnie blisko jest z mamą i siostrą Katarzyną.

d4bixwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bixwy