Trwa ładowanie...
d8gwq5y

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na plotki o drugiej ciąży

Życie prywatne Barbary Kurdej-Szatan stało się ostatnimi czasy dla mediów wyjątkowo interesujące. Zaczęto dociekać, czy gwiazda i jej mąż Rafał wyczekują drugiego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan (East News, Fot: East News)
d8gwq5y

Jakiś czas temu "Dobry tydzień" zainsynuował, jakoby Barbara Kurdej-Szatan miała być w drugiej ciąży. Wg periodyku, aktorka na galę TeleKamer 2020 celowo wybrała obszerną kreacją od Macieja Zienia, która maskowała brzuch. Portal "Party" dociekł, jak jest naprawdę.

Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że pytanie o ciążę jest dla niej krępujące. Nie życzy sobie takich insynuacji.

d8gwq5y

- Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś "Dobry Tydzień" wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… - mówiła portalowi "Party" Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka kilkukrotnie podkreślała, że marzy o rodzeństwie dla córki Hani, ale ma problemy z zajściem w ciążę.

- Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. [...] Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. [...] Mam nadzieję, że się uda - przyznała jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla "Baby by Ann".

d8gwq5y

Podziel się opinią

Share

d8gwq5y

d8gwq5y