Trwa ładowanie...
samochód

Barbara Kurdej-Szatan pokazała samochód. Robi wrażenie

Barbara Kurdej-Szatan z mediami społecznościowymi jest na "ty". Choć zdarzyły się jej "pijackie" wpadki, wciąż jest aktywna i utrzymuje kontakt z fanami. Tym razem pokazała swój samochód.

Share
Barbara Kurdej-Szatan pokazała samochód. Robi wrażenie
Źródło: East News, Fot: East News
da2gclw

A to czułości z mężem, a to egzotyczne wyjazdy. Na instagramowym profilu Barbary Kurdej-Szatan dzieje się naprawdę dużo. Aktorka właściwie nie rozstaje się z telefonem i relacjonuje praktycznie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan: "Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód"

Całkiem niedawno było głośno o relacji Kurdej-Szatan z imprezy "M jak miłość". Gwiazda flagowego serialu TVP bawiła się tak, jakby jutra miało nie być. Niestety, było.

Tym razem na profilu Barbary Kurdej-Szatan pojawił się luksusowy samochód. Niebieski Jaguar robi wrażenie. "Kocham moją strzałę" - pisze aktorka, która uwielbia szybką jazdę. Z pewnością tak luksusowym pojazdem może poczuć zawrotną prędkość.

"Samochód wymiata" - piszą. Innym natomiast coś przeszkadzało. "A co to? Lokowanie produktu" - czepiają się fani. Niemniej jednak luksusowy samochód Kurdej-Szatan robi wrażenie. Z pewnością wielu może tylko pomarzyć o takim "cacku".

da2gclw

Podziel się opinią

Share
da2gclw
da2gclw