Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, czy ma zakaz używania telefonu na imprezach

Barbara Kurdej-Szatan wolałaby zapomnieć o "pijackiej wpadce", do której doszło podczas 18-lecia "M jak miłość". Filmiki z jej InstaStory bardzo szybko obiegły sieć. Teraz aktorka wyznała, czy może zabierać ze sobą telefon na imprezy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan (ONS.pl)
d7rpy3l

Jubileusz 18-lecia "M jak miłość" był jedną z najhuczniej obchodzonych imprez w polskim show-biznesie. Gwiazdy tańczyły przy największych hitach i bawiły się doskonale, a dowodem na to były zdjęcia oraz wideo, które trafiły do internetu. Barbara Kurdej-Szatan w jednym z nagrań wyznała, że nie jest w ciąży, droczyła się też z mężem, który nie chciał tańczyć. Była wówczas kompletnie pijana.

Ostatnio aktorka wzięła udział w programie "Dowbor, gwiazdy i wykrywacz kłamstw" w RMF FM.

Barbara Kurdej-Szatan została zapytana, czy ma zakaz używania telefonu komórkowego na imprezach.

d7rpy3l

- Jak ostatnio wrzuciłam zdjęcie z kieliszkiem, to pojawiły się komentarze: "Lepiej schowaj telefon". Także moi fani o mnie dbają - dziękuję wam bardzo! - powiedziała Kurdej-Szatan.

Przypomnijmy, że tuż po imprezie 18-lecia "M jak miłość" Szatan opublikowała kolejne wideo, w którym przyznała, że była pijana. - Właśnie obejrzałam filmiki z wczoraj. Zawsze jak się upiję, to wrzucam jakieś durne filmiki - powiedziała. Pamiętacie ten incydent?

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l