ycipk-3owgdk

Barbara Kurdej-Szatan: Zamieściła wymowne zdjęcie z łóżka

Nie wszyscy odpoczywają podczas swojego święta. Basia Kurdej-Szatan obchodzi urodziny na planie nowej produkcji poza granicami Polski, a mianowicie na Łotwie. Podzieliła się z fanami wymownym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani Barbary Kurdej-Szatan wciąż składają jej życzenia
Fani Barbary Kurdej-Szatan wciąż składają jej życzenia (Instagram.com)
ycipk-3owgdk

Wciąż wygląda jak nastolatka, a jednak Barbara Kurdej-Szatan właśnie kończy 34 lata. Z tej okazji na Instagramie podzieliła się śmiałym zdjęciem. Pozuje na nim z Antkiem Królikowskim i Tomaszem Oświęcimskim w łóżku. Taka niedwuznaczna sytuacja każe przypuszczać, że mamy do czynienia z filmem - najpewniej komedią romantyczną.

Basia nie zdradziła jednak zbyt wielu szczegółów tajemniczego spotkania z dwoma kolegami w charakterystycznym miejscu, jakim jest łóżko.

ycipk-3owgdk

"Rozrywana jestem. W takim przyjemnym towarzystwie rozpoczęłam dziś swe urodziny. Wspaniałego dnia wszystkim. Dzięki @antek.krolikowski @tomaszoswiecinskiofficial za dobrą energię", napisała pod zabawnym zdjęciem.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan zrobiła aferę w "Tańcu z Gwiazdami"? To nie tak miało wyglądać

Fani odpowiedzieli natychmiastowo składając aktorce najlepsze życzenia. Wśród komentujących znaleźli się: Antek Królikowski, Ania Mucha, Marcin Mroczek, Kasia Cichopek czy Małgosia Socha.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan tańczy na Instagramie. Wzięła udział w nietypowym wyzwaniu

ycipk-3owgdk
Polub WP Gwiazdy
ycipk-3owgdk
ycipk-3owgdk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3owgdk