Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan: Zamieściła wymowne zdjęcie z łóżka

Nie wszyscy odpoczywają podczas swojego święta. Basia Kurdej-Szatan obchodzi urodziny na planie nowej produkcji poza granicami Polski, a mianowicie na Łotwie. Podzieliła się z fanami wymownym zdjęciem.

Barbara Kurdej-Szatan: Zamieściła wymowne zdjęcie z łóżkaŹródło: Instagram.com
d30oryn
d30oryn

Wciąż wygląda jak nastolatka, a jednak Barbara Kurdej-Szatan właśnie kończy 34 lata. Z tej okazji na Instagramie podzieliła się śmiałym zdjęciem. Pozuje na nim z Antkiem Królikowskim i Tomaszem Oświęcimskim w łóżku. Taka niedwuznaczna sytuacja każe przypuszczać, że mamy do czynienia z filmem - najpewniej komedią romantyczną.

Basia nie zdradziła jednak zbyt wielu szczegółów tajemniczego spotkania z dwoma kolegami w charakterystycznym miejscu, jakim jest łóżko.

"Rozrywana jestem. W takim przyjemnym towarzystwie rozpoczęłam dziś swe urodziny. Wspaniałego dnia wszystkim. Dzięki @antek.krolikowski @tomaszoswiecinskiofficial za dobrą energię", napisała pod zabawnym zdjęciem.

Fani odpowiedzieli natychmiastowo składając aktorce najlepsze życzenia. Wśród komentujących znaleźli się: Antek Królikowski, Ania Mucha, Marcin Mroczek, Kasia Cichopek czy Małgosia Socha.

d30oryn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30oryn