Trwa ładowanie...
depycnc

Baron odniósł się do plotek o romansie z Blanką Lipińską

Baron i Blanka Lipińska parą? Ten news obiegł media z prędkością światła i zelektryzował fanów muzyka i pisarki. Autorka "365 dni" nie chciała komentować tych doniesień. Baron odniósł się do nich z dystansem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baron i Blanka Lipińska są teraz na ustach wszystkich
Baron i Blanka Lipińska są teraz na ustach wszystkich (East News)
depycnc

O związkach Aleksandra Barona krążą legendy. Muzyk był łączony między innymi z Edytą Górniak i Joanną Opozdą. Ostatnio głośno było o jego relacji, a następnie rozstaniu z Julią Wieniawą. O życiu prywatnym Blanki Lipińskiej nie wiadomo aż tak dużo. Autorka erotycznych bestsellerów jakiś czas temu oszukała fanów, że wzięła ślub, a potem zaskoczyła informacją o rozstaniu z fikcyjnym mężem.

Serwis Pudelek dowiedział się, że tych dwoje połączyło płomienne uczucie. Lipińska była widziana na planie "The Voice Kids", gdzie podczas finału wspierała Barona, a następnie zabrała go do siebie na kolację.

Blanka, która znana jest z tego, że komentuje wszystkie plotki na swój temat, tym razem nabrała wody w usta. Z kolei Baron zostawił w mediach społecznościowych wymowny komentarz.

depycnc

"Gdy szumią wierzby... moja głowa relaksuje się w ciszy. Ahoj!" - napisał na Instagramie pod zdjęciem, na którym leży w basenie.

W podobnym tonie o nowym związku byłego chłopaka wypowiedziała się dzień wcześniej Julia Wieniawa. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

depycnc

Podziel się opinią

Share

depycnc

depycnc