Trwa ładowanie...
d1luk2c

Baron podsyca plotki o romansie z Julią Wieniawą. Wymowny wpis

Coraz głośniej mówi się o romansie Julii Wieniawy i Barona z zespołu Afromental. Ostatnie opublikowane przez muzyka zdjęcie tylko podsyca te plotki. Coraz trudniej uwierzyć, że tych dwoje łączy jedynie przyjaźń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baron i Julia Wieniawa zaczęli się spotykać
Baron i Julia Wieniawa zaczęli się spotykać (ONS.pl)
d1luk2c

Julia Wieniawa uparcie twierdzi, że jest singielką. Po rozstaniu z Antonim Królikowskim ponoć nie szuka miłości. Innego zdania są tabloidy, które co rusz swatają młodziutką aktorkę z kimś z branży. Wiele plotkowano już o jej romansie z Nikodemem Rozbickim. Ostatnio jednak coraz częściej mówi się o tym, że Wieniawę łączy coś znacznie więcej z przystojnym członkiem zespołu Afromental.

Julia Wieniawa nie skomentowała do tej pory medialnych doniesień. Nie musiała. Wystarczy dokładnie śledzić profile "zakochanych" na Instagramie. Trudno bowiem uwierzyć, że para przez zupełny przypadek spędza wakacje w tym samym miejscu. A dokładnie na Boa Vista w Afryce.

ZOBACZ WIDEO: Julia Wieniawa szuka macho w show-biznesie? "Pociąga ją lekkie niebezpieczeństwo"

Niemal w tym samym czasie zarówno Wieniawa, jak i Baron opublikowali zdjęcia z identycznym widokiem w tle. Choć na żadnej fotce nie pozują razem, łatwo połączyć te puzzle.

d1luk2c

Ostatnio na profilu Barona pojawiła się fotka z dość wymownym podpisem. "Patrzę w tym kierunku, ponieważ kobiety mają zawsze rację". Po tych słowach fani nie mają już wątpliwości. A wy? Myślicie, że między Wieniawą a muzykiem zrodziło się uczucie?

d1luk2c

Podziel się opinią

Share

d1luk2c

d1luk2c