Trwa ładowanie...
baron
Oskar Netkowski

Baron skomentował rozstanie z Julią Wieniawą

Aleksander Milwiw-Baron nie miał problemu, żeby zaspokoić ciekawość fanów na temat rozstania z Julią Wieniawą. W kilku prostych zdaniach opisał ich relację.

Share
Baron skomentował rozstanie z Julią Wieniawą
Źródło: East News, fot: East News
d15cpii

Związek Julii Wieniawy i Barona trwał zaledwie kilka miesięcy. Relacje między nimi były jednak szeroko komentowane przez media, które uznawały ich za jedną z najgorętszych par show-biznesu.

Zarówno Julia, jak i Baron nie chcieli na początku wypowiadać się na temat rozstania. Po jakimś czasie pierwsza zabrała w tej sprawie głos aktorka, która przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post:

- Spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej i to jest tyle, co mam do powiedzenia. Związki powinny się rodzić z przyjaźni i tak kończyć.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

Na komentarz muzyka trzeba było poczekać trochę dłużej. Ostatnio jednak fani mieli okazję przekonać się, co Baron myśli o rozstaniu z celebrytką.

– Nie żywimy do siebie urazy. Przeżyliśmy magiczny czas z Julką. Niczego nie żałuję. Szczerze jej kibicuję – powiedział "Super Expressowi".

Co więcej, para była ostatnio widziana na premierze "Polityki" Patryka Vegi.

d15cpii

Podziel się opinią

Share
d15cpii
d15cpii