Trwa ładowanie...

Baron zainspirował się zdjęciem Julii Wieniawy? Podobieństwo jest uderzające

Aleksander Milwiw-Baron w sierpniu rozstał się z Julią Wieniawą. Muzyk postanowił udać się na wakacje w Azji. Opublikował zdjęcie, które łudząco przypomina dawną fotkę jego byłej dziewczyny.

Share
Baron zainspirował się zdjęciem Julii Wieniawy? Podobieństwo jest uderzające
Źródło: East News, Fot: East News
d11evc8

Decyzja o rozstaniu muzyka z 15 lat młodszą piosenkarką i aktorką zaskoczyła ich fanów. Zaledwie kilka tygodni wcześniej zapewniali, że świata poza sobą nie widzą. O rozpadzie ich związku pierwsza poinformowała Julia Wieniawa. Twierdziła, że przytłoczył ich napływ zawodowych obowiązków i przestali mieć dla siebie czas.

Mimo to zapewniają, że pozostają ze sobą w przyjacielskich relacjach. We wrześniu byli widziani razem na pokazie filmu “Polityka” Patryka Vegi. Obecnie trener “The Voice of Poland” odpoczywa na Sri Lance. Uwagę fanów przyciągnęła jego wakacyjna fotka na Instagramie.

Zobacz: Julia Wieniawa o zdjęciach mamy w bikini: "Jedna celebrytka w domu wystarczy"

Baron zrobił sobie selfie w środku dżungli. Jego twarz wyłania się spod liści egzotycznych drzew. Bardzo podobny kadr uchwyciła pozująca w bikini Julia Wieniawa podczas podróży do Dubaju. Była wtedy dziewczyną Antka Królikowskiego.

Być może podobieństwo zdjęć jest przypadkowe. Istnieje też szansa, że muzyk tęskni za byłą partnerką, a jej bogatą galerię fotografii zna niemal na pamięć.

d11evc8

Podziel się opinią

Share
d11evc8
d11evc8