Trwa ładowanie...
Aleksandra Pajewska
23-01-2017 14:32

Barron Trump ofiarą internetowych hejterów. W jego obronie stanęła Chelsea Clinton

Barron Trump znalazł się w centrum uwagi za sprawą politycznej kariery ojca. Podczas kampanii był w centrum skandalu po informacjach w sieci, że choruje na autyzm. Do takich wniosków doszli internauci obserwując jego zachowanie na oficjalnych wystąpieniach Donalda Trumpa. Teraz ponownie stał się ofiarą internautów ze względu na swoje zachowanie podczas inauguracji. Został bohaterem memów i domysłów w sieci, a w jego obronie spodziewanie stanęła córka Hillary Clinton, Chelsea.

Barron Trump ofiarą internetowych hejterów. W jego obronie stanęła Chelsea ClintonŹródło: Getty Images
d3fyqks
d3fyqks

Internauci u introwertycznego Barrona Trumpa dopatrzyli się gestów, które uznali za znudzenie, a nawet niechęć do ojca, który został zaprzysiężony na prezydenta USA. Podczas wystąpienia Donalda Trumpa faktycznie trudno było dopatrzyć się radości czy pozytywnych emocji na twarzy chłopca. Trudno jednak dziwić się takiej postawie u 10-latka, który nagle znalazł się na świeczniku.

Wielogodzinne uroczystości to z pewnością nie lada wyzwanie dla dzieci. Podczas podpisywania kolejnych dokumentów kamery zarejestrowały, jak Barron bawi się z siostrzeńcem, 10-miesięcznym Theodorem.

Kamery zarejestrowały też kilka gestów, które wskazywały wyraźnie na to, że Barron wolałby nie brać udziału w uroczystościach. Jest to oczywiście zrozumiałe - dla niego z pewnością był to ogromny stres.

Internauci okazali się jednak bezlitośni. Barron stał się mimowolnym bohaterem dziesiątek internetowych memów, skierowanych głównie przeciwko jego ojcu. Jednak nie to okazało się najbardziej szokujące. Dziennikarka pracująca dla NBC zasugerowała na swoim Twitterze, że syn Donalda Trumpa zostanie mordercą!

Wśród krytyki, która spadła na Katie Rich, niespodziewanie pojawił się głos córki Hillary Clinton, Chelsea, która dorastała w Białym Domu, na oczach całej Ameryki. Wzięła w obronę 10-latka, pisząc "Barron Trump, jak każde dziecko, zasługuje na szanse bycia normalnym dzieciakiem. Branie w obronę wszystkich dzieci to także sprzeciwianie się polityce która je krzywdzi".

chelsea clinton Twitter
chelsea clinton Źródło: Twitter

Zachowanie Barrona Trumpa podczas inauguracji ponownie wzbudziło także internetowe domysły na temat jego zdrowia. W sieci od dawna krąży teoria o chorobie chłopca, którą ojciec ukrywa. Aktorka, Rosie O’Donnell, zasugerowała, że 10-letni chłopiec jej zdaniem może chorować na autyzm. Internauci apelowali do Donalda, by przyjął to do wiadomości. Udostępniany w sieci film na ten temat skończył się... pozwem Melanie.

Po inauguracji w ogniu krytyki znalazła się także Melanie, której podobnie jak Barronowi, zarzucano chłodne relacje z Donaldem Trumpem. Przypomnijmy, że według internautów potwierdzeniem złych stosunków w rodzinie Trumpów ma być między innymi fakt, że Melanie i Barron nie wprowadzą sie do Białego Domu - do wakacji pozostaną w Nowym Jorku.

d3fyqks
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fyqks