Trwa ładowanie...

Bartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankę. Najstarsza to już nastolatka. Podobne do znanego ojca? (ZDJĘCIA)

Bartosz Obuchowicz od lat jest szczęśliwym mężem Katarzyny Sobczyńskiej i wraz z nią wychowuje trzy córki. Jakiś czas temu aktor zabrał całą rodzinę na premierę.

Bartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankęBartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankęŹródło: AKPA, fot: AKPA
d28jwgi
d28jwgi

Bartosz Obuchowicz już jako nastolatek grał w filmach, największą rozpoznawalność wśród polskich widzów przyniosły mu jednak występy w "Na dobre i na złe", gdzie wcielił się w postać Tomka Burskiego. Na przestrzeni lat aktor pojawił się w wielu innych produkcjach, próbował też swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Z czasem Obuchowicz postanowił jednak wycofać się z show biznesu. Aktor co prawda nadal regularnie występuje w filmach i serialach, stosunkowo rzadko można go jednak spotkać na salonach. Niedawno zrobił wyjątek i zabrał na ściankę ukochaną oraz gromadkę pociech.

Bartosz Obuchowicz ma trzy córki. Zabrał je na ściankę

Obuchowicz od lat jest szczęśliwym mężem psycholożki, Katarzyny Sobczyńskiej. Aktor spotkał ukochaną, dzięki znajomemu poznanemu na wyścigach i jak zdradził przed laty w rozmowie z Wirtualną Polską, była to "miłość od pierwszego wejrzenia". W wieku 24-lat Obuchowicz po raz pierwszy został ojcem - w 2006 i jego żona powitali na świecie pierwszą pociechę, Mariannę. W kolejnych latach małżonkowie doczekali się jeszcze dwóch córek - urodzonej w 2009 roku Marceliny oraz Michaliny, która dołączyła do ich rodziny w 2017.

Obuchowicz na co dzień dość chętnie pokazuje najbliższych na swoim instagramowym profilu. Aktorowi zdarzało się już również zabierać żonę i córki na branżowe imprezy. Pojawił się na premierze filmu "Igrzyska śmierci: ballada ptaków i węży" wraz z najstarszą córką, Marianną. Zaledwie kilka dni później Obuchowicz po raz kolejny widziany był na salonach. Tym razem towarzyszyła mu już cała rodzina.

d28jwgi

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dawid Woliński o córce: "Ją odciąga od show biznesu"

43-latek zabrał najbliższych na premierę animacji Disneya "Życzenie". Oprócz wspomnianej wcześniej Marianny, u boku aktora na ściance stanęły również jego dwie młodsze córki. Na evencie zjawiła się również jego żona. Rodzina postawiła na niezobowiązujące stylizacje, które dopełniła oryginalnymi opaskami w kształcie uszu Myszki Miki.

Najstarsza córka Bartosza Obuchowicza ma już 17 lat i wiele wskazuje na to, że w przyszłości może pójść w ślady znanego taty. Marianna ma już bowiem na koncie pierwsze role dubbingowe - nastolatka użyczała głosu m.in. w serialu animowanym "Fancy Nancy Clancy". Lata temu w rozmowie z magazynem "Viva" Obuchowicz opowiedział nieco o emocjach, jakie towarzyszyły mu, gdy dowiedział się, że po raz pierwszy zostanie ojcem. Aktor zdradził wówczas, że wcześniej nie czuł strachu na myśl o ojcostwie. Gdy jednak dowiedział się o ciąży wybranki, jego nastawienie nieco się zmieniło.

d28jwgi

(...) To było jak strzał w głowę i pomyślałem: Stary, zaczyna się życie na poważnie - opowiadał w 2006 roku.

We wspomnianym wywiadzie sprzed lat Obuchowicz zdradził również, że pociecha nauczyła go "odporności psychicznej" i tego, jak radzić sobie z przeciwnościami losu.

Wyzwoliła we mnie przede wszystkim taki stan: mogę wszystko dam radę. Uczy mnie ekspresowego brania się w garść, niepoddawania się przeciwnościom. Wyzwala siłę - powiedział "Vivie" lata temu.

Bartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankę AKPA
Bartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankęŹródło: AKPA, fot: AKPA
Bartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankę AKPA
Bartosz Obuchowicz zabrał córki na ściankęŹródło: AKPA, fot: AKPA
d28jwgi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28jwgi