Trwa ładowanie...
d2qaxyu

Bartosz Żukowski doniósł na żonę do prokuratury

Bartosz Żukowski i jego żona Ewa Coll od 5 lat toczą batalię o córkę i majątek.
Share
Bartosz Żukowski od 5 lat rozwodzi się z żoną
Bartosz Żukowski od 5 lat rozwodzi się z żonąŹródło: AKPA
d2qaxyu

Ewa Coll (46 l.) pięć lat temu złożyła pozew o rozwód z Bartoszem Żukowskim (44 l.). Choć odbyło się już kilkanaście rozpraw sądowych, nadal nie rozstrzygnięto niczego. Ich córka jest coraz starsza, jednak wciąż nie ustalono, które z rodziców otrzyma pełne prawa do opieki nad dziewczyną. Póki co rodzice 9-latki współdzielą ten obowiązek, ale i przywilej, zaciekle o niego walcząc.

Coll myślała, że korzystna opinia sądowych specjalistów w kwestii kompetencji wychowawczych i więzi dziecka z rodzicami pomoże jej wreszcie zamknąć sprawę. Ale tak się nie stanie.

Zobacz także: Kolejna rozprawa rozwodowa Bartosza Żukowskiego i Ewy Coll

W rozmowie z "Twoim imperium" Coll powiedziała: - Mąż poinformował mnie, że zamierza zaskarżyć tę opinię. A była to już druga opinia sporządzona na jego zlecenie. Usłyszałam też, że zawiadomił prokuraturę o sześciu przestępstwach, które jakoby popełniłam. Jedno z nich ma dotyczyć wakacyjnego wyjazdu naszej córki za granicę, reszty zrzutów nie znam. Jak ja mam w takim szaleństwie żyć, pracować i wychowywać dziecko?

Żukowski mówi, że walczy o córkę, bo bardzo ją kocha – Gdyby ojcu Poli naprawdę chodziło o jej dobro, to sądowa batalia już dawno by się skończyła – powiedziała Coll – Nie wiem, czy przełamię się z nim opłatkiem, czy złożę mu świąteczne życzenia po tym, jak zatruł mi życie. Chciałabym już w ogóle nie mieć z nim do czynienia.

d2qaxyu

Podziel się opinią

Share
d2qaxyu
d2qaxyu