Trwa ładowanie...
ycipk-3d3bcr

Bartosz Żukowski powinien płacić spore alimenty. Nie robi tego, grozi mu więzienie

Bartosz Żukowski zaciekle wojuje z żoną o opiekę nad dzieckiem, ale na wokandzie jest też sprawa alimentów, których aktor nie chce płacić. Osobną kwestią pozostaje podział majątku rozwodzącej się pary. Gwiazdor i jego żona wciąż są jeszcze małżeństwem, chociaż wniosek rozwodowy złożono w 2015 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor od lat walczy z żoną o opiekę nad córką
Aktor od lat walczy z żoną o opiekę nad córką (ONS.pl)
ycipk-3d3bcr

Sprawa rozwodowa Żukowskiego ciągnie się od lat. Córka aktora jest coraz starsza, jednak wciąż nie ustalono, które z rodziców otrzyma pełne prawa do opieki nad dziewczynką. Póki co rodzice 9-latki współdzielą ten obowiązek, ale i przywilej, zaciekle o niego walcząc.

W styczniu tego roku pisaliśmy, że za małżonkami 14 spraw rozwodowych! Zwykle rozwody orzekane są znacznie wcześniej, ale Żukowski i Coll wciąż powołują nowych świadków, usiłując udowodnić swoje racje. Efekt jest taki, że nadal nie wiadomo, z kim zamieszka Pola, jaki majątek przypadnie w udziale partnerce aktora i co z alimentami.

ycipk-3d3bcr

Według wyroku sądu, 43-latek powinien płacić 3 tys. zł miesięcznie na utrzymanie małoletniej córki, która mieszka z matką. Tymczasem, jak donosi pismo "Fakt", aktor twierdzi, że ponieważ dziewczynka spędza część czasu u niego, alimenty się nie należą.

Bartosz Żukowski ONS.pl
Podziel się

- Kupuję jej ubrania, opłacam szkołę i zabieram do dentysty. Co miesiąc wydaję 6 tys. zł. - mówi Żukowski. Coll nie przyjmuje podobnej argumentacji do wiadomości. Kobieta walczy o odzyskanie całej należnej kwoty, której jej mąż do tej pory nie wpłacił na utrzymanie córki. Za uchylanie się od płacenia alimentów grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

ycipk-3d3bcr

Ale to nie wszystko. Małżonkowie walczą też o podział majątku, konkretnie o mieszkanie w Warszawie. Chociaż nie dostali jeszcze rozwodu, już 1,5 roku temu zatwierdzono ich rozdzielność majątkową. - To znaczy, że małżonkowie już nie odpowiadają wzajemnie za swoje decyzje finansowe i zarabiają tylko na siebie - dowiedziało się w biurze prasowym Sądu Okręgowego Warszawa-Praga "Twoje Imperium".

Żukowski robi co może, aby uzyskać prawo do opieki nad Polą. Według "Na Żywo" wnioskował nawet o zmianę sędziego.

- Jako powód podał fakt, że jego żona pochodzi z tej samej miejscowości, co sędzia i w związku z tym może być stronniczy - zdradził informator pisma.

ycipk-3d3bcr

Ostatecznie wniosek został odrzucony, a sprawa rozwodowa 6 miesięcy temu utknęła w martwym punkcie.

Bartosz Żukowski ONS.pl
Podziel się
ycipk-3d3bcr

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3d3bcr

ycipk-3d3bcr
ycipk-3d3bcr