Trwa ładowanie...
d2qj15d

Be Supreme Show. Ceny biletów na spotkanie motywacyjne z gwiazdami zwalają z nóg

Be Supreme Show to konferencja inspiracyjna, na której wystąpią m.in. Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz czy Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że za możliwość wysłuchania motywującego przemówienia trzeba słono zapłacić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ceny biletów na spotkanie z Lewandowską, Przetakiewicz i Wojewódzkim zwalają z nóg.
Ceny biletów na spotkanie z Lewandowską, Przetakiewicz i Wojewódzkim zwalają z nóg. (ONS.pl)
d2qj15d

Pomysłodawcą i organizatorem Be Supreme Show jest znany aktor Kuba Wesołowski. Gwiazdor dostrzegł niesamowity potencjał polskiego rynku usług mentoringowych i sam chce wejść w ten biznes. Już wcześniej Wesołowski zapowiadał, że nie będzie to zwykły event tego typu, a na gości czeka wiele atrakcji.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zawładnęła polskim show biznesem. "Działa jak robot" (KLIKA PUDELKA)

Niewątpliwym clou programu będą spotkania z gwiazdami. Wśród prelegentów znajduje się Anna Lewandowska. Trenerka ma żyłkę do biznesu – jej firma zajmuje się układaniem diet, sprzedawaniem książek, organizowaniem tras treningowych i sprzedażą zdrowych produktów żywnościowych. Ostatnio Lewa zapowiedziała nowy projekt, którym chce podbić nie tylko Europę, ale również Azję.

d2qj15d

Oprócz niej na scenie można będzie zobaczyć półgodzinną przemowę od Joanny Przetakiewicz, czyli dyrektor kreatywnej domu mody "La Mania". Do kobiet dołączą Kuba Wojewódzki oraz mentor na pełen etat Łukasz Jakóbiak. Całość poprowadzi Oliwier Janiak, a o oprawę muzyczną zadba Cleo.

Na stronie internetowej organizator składa wiele obietnic:

"Be Supreme to innowacyjna konferencja inspiracyjna, która pozwoli poznać i zrozumieć czynniki osiągania sukcesu w dzisiejszym świecie. Prelekcje staną się źródłem Twojej wewnętrznej siły. Zaktywizują Cię do działania i realizacji wytyczonych celów. Co ważne, wykorzystasz odwagę oraz potencjał, który już w sobie masz!"

W internecie podano również cenę za bilet na Be Supreme Show, które zwalają z nóg. W sprzedaży dostępne są 4 rodzaje wejściówek. Kwoty które trzeba za nie zapłacić przyprawiają o zawrót głowy.

Bilet Silver kosztuje 997 zł. Organizatorzy przewidzieli promocję, dla osób kupujących dwie takie wejściówki – zapłacimy wtedy "jedyne" 1697 zł. Bilet Gold, dzięki któremu będziemy mieli możliwość zaparkowania pod halą, to wydatek rzędu 3100 zł. Najbardziej ekskluzywna i najdroższa wejściówka VIP kosztuje prawie 4 tysiące zł.

d2qj15d

Podziel się opinią

Share
d2qj15d
d2qj15d