Trwa ładowanie...
d46dfth

Beata Kozidrak jedzie na wczasy z byłym mężem. Znów są sobie bliscy

Wspólnych lat i wielu dobrych wspomnień nie da rady przekreślić. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają za sobą nie tylko kilkadziesiąt lat małżeńskiej relacji. Wciąż przecież łączy ich praca i wspólna pasja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mieli rożne momenty. Nie zawsze było między nimi kolorowo
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mieli rożne momenty. Nie zawsze było między nimi kolorowo (East News)
d46dfth

Między Beatą Kozidrak, a jej byłym mężem stosunki uległy znacznej poprawie. Para bywa ostatnio widywana razem. Mówi się nawet, że czasami ze sobą pomieszkują I choć od kilku lat piosenkarka sama jeździła do słonecznej Hiszpanii, to tym razem postanowiła zabrać byłego męża.

- Andrzej i Beata chcą odpocząć i powygrzewać się na słońcu przed letnią trasą koncertową gwiazdy – powiedziała w rozmowie z "Faktem" osoba z otoczenia gwiazd.

Zobacz też: Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znowu widziani razem. Zapowiada się powrót roku

– Beata wylegiwała się głównie przy basenie albo spacerowała po plaży. Teraz poza słodkim nieróbstwem planuje zorganizować z Andrzejem jakieś ciekawe wycieczki i wreszcie zwiedzić Hiszpanię. Jest tym bardzo podekscytowana – dodał informator.

Para podobno zbliżyła się do siebie w ubiegłym roku, po śmierci brata Beaty. Andrzej był dla niej wówczas opparciem i pomógł jej w tych trudnych chwilach. Przygotowania do ich trasy koncertowej tylko jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyły. Czy z Hiszpanii wrócą znów jako para?

Zobacz też: Beata Kozidrak zamknięta w złotej klatce przez byłego męża

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth