Trwa ładowanie...

Beata Kozidrak nie pobawi się na ślubie córki. Uroczystość została odwołana

Młodsza córka Beaty Kozidrak, Agata Pietras, w te wakacje miała wyjść za mąż za wieloletniego partnera. Niestety, para rozstała się, a sławna mama pociesza córkę.

Beata Kozidrak nie pobawi się na ślubie córki. Uroczystość została odwołanaŹródło: ONS.pl
d2a8t9s
d2a8t9s

Beata Kozidrak z byłym mężem Andrzejem Pietrasem (menadżerem zespołu Bajm)
ma dwie córki: Katarzynę Pietras (ur. 1981) oraz Agatę Pietras (ur. 1993).

Starsza Katarzyna jest wokalistką dwóch zespołów Kashmir oraz Cate Likes Candy. To także szczęśliwa mężatka. Sławna mama miała nadzieję, że w tym roku będzie się bawić na weselu młodszej córki Agaty. Tym bardziej że dziewczyna tworzyła szczęśliwy związek z Michałem, z którym była od czasów liceum.

Niestety, para rozstała się, a ślub planowany na wakacje został odwołany. Córka Beaty Kozidrak i jej partner zgodnie przyznali, że ich drogi się rozeszły. Te informacje przekazał gazecie "Fakt" informator, który powiedział również, że Beata Kozidrak często przyjeżdża do Lublina, by wspierać córkę w trudnym okresie.

- Myślała, że Michał będzie z jej córką do końca życia. By wesprzeć Agatę, często jeździ do niej do Lublina i zaprasza ją do swej warszawskiej willi. Nie chce, by była sama - podsumował informator.

19.11.2005 BEATA KOZIDRAK  W TRAFFIC CLUBIE PODPISUJE SWOJA NAJNOWSZA PLYTE ,, TERAZ PLYNE"
N/Z. CORKI BEATY KOZIDRAK
FOTO. MARIUSZ GOLA / ONS ons
19.11.2005 BEATA KOZIDRAK W TRAFFIC CLUBIE PODPISUJE SWOJA NAJNOWSZA PLYTE ,, TERAZ PLYNE" N/Z. CORKI BEATY KOZIDRAK FOTO. MARIUSZ GOLA / ONS Źródło: ons
d2a8t9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a8t9s