ycipk-1zg5aq

Beata Kozidrak o wyborach i 500 plus. "Pewne pomysły są złe"

Beata Kozidrak dołączyła do grona gwiazd, które apelują do oddania głosu w wyborach. W najnowszym wywiadzie artystka zdradziła, czemu głosuje i co myśli o programie socjalnym rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak chwali 500 plus i programy socjalne
Beata Kozidrak chwali 500 plus i programy socjalne (ONS.pl)
ycipk-1zg5aq

Do stawienia się przy urnach w najbliższy weekend zachęcają m.in. Julia Wieniawa, Michał Żebrowski czy właśnie Beata Kozidrak, która jakiś czas temu zaapelowała do oddania głosu na swoim Instagramie.

Zobacz także: Beata Kozidrak nie znosi disco polo? Mina gwiazdy zdradza wszystko

ycipk-1zg5aq

W rozmowie z Gazetą.pl piosenkarka powiedziała, czemu wszyscy powinniśmy wziąć udział w wyborach parlamentarnych.

- Chciałabym do tego zaprosić wszystkich młodych ludzi, tych, którzy są niezdecydowani. To jest wasza przyszłość. My odejdziemy, ale wy zostaniecie tutaj [...], to wy będziecie żyć w tym kraju - mówiła.

Gwiazda podzieliła się też swoimi spostrzeżeniami na temat programu 500 plus.

ycipk-1zg5aq

- Wszystko, co poprawia status ludzi najuboższych, jest dobrym sposobem, żeby pomóc ludziom. Oczywiście, że tak. Ja nie neguję tego. Trzeba iść w tym kierunku. I to jest dobry pomysł, ale pewne pomysły są złe - tłumaczyła.

Można nie lubić Kozidrak czy jej muzyki, ale trzeba oddać gwieździe, że potrafi dobrze spożytkować swoją popularność. Promowanie postaw obywatelskich zasługuje na szacunek i słowa uznania. Szkoda, że niektóre gwiazdy nie idą w ślady Kozidrak. Prawda, Marina?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zg5aq

ycipk-1zg5aq
ycipk-1zg5aq