WP

Beata Kozidrak sprzedaje samolot i willę w Hiszpanii. Wszystko przez rozwód

Królowa polskiej estrady chce, by podział majątku z byłym mężem był sprawiedliwy. Wyprzedaje nieruchomości i prywatny samolot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak (ONS.pl)
WP

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez lata aktywności zawodowej dorobili się prawdziwej fortuny. Wybudowali wielki dom pod Lublinem oraz kupili samolot, by wygodniej było im docierać na koncerty. Weszli też w posiadanie nieruchomości w Hiszpanii. Niestety, miłość nie przetrwała próby czasu i para zdecydowała się na rozwód. O ile zakończyć małżeństwo jest stosunkowo łatwo, to o wiele trudniej podzielić majątek. Oboje zdecydowali, że najbardziej sprawiedliwie będzie sprzedać nieruchomości.

Willa pod Lublinem jest wystawiona na sprzedaż już od kilku miesięcy, ale jak dotąd nikt nie zdecydował się zapłacić za nią aż 7 milionów złotych. Właśnie tak wysokiej kwoty oczekuje Kozidrak. Dużo łatwiej poszło z samolotem. Na wysłużonego Antonowa kupiec znalazł się dosyć szybko.

WP

- Sprzedaliśmy samolot, ponieważ nie jesteśmy już razem. Podzieliliśmy go na pół - wyznała piosenkarka w rozmowie z "Na żywo". - Wciąż mamy bardzo dobre relacje i wspólnie pracujemy. Andrzej jest moim przyjacielem, kimś, na kogo zawsze mogę liczyć i mam nadzieję, że on czuje tak samo - dodała czule o byłym mężu.

Niebawem Kozidrak i Pietras mają sprzedać też swoją posiadłość w Marbelli. Myślicie, że szybko znajdą kupca?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP