Trwa ładowanie...
d435ao3

Beata Pawlikowska doradcą papieża Franciszka? Pisarka spotka się z głową Kościoła

Beata Pawlikowska została zaproszona do wzięcia udziału w programie "Masterclass leadership with the Pope". Znana polska podróżniczka będzie doradzać papieżowi Franciszkowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Pawlikowska doradcą papieża Franciszka? Pisarka spotka się z głową Kościoła
(ONS.pl)
d435ao3

Beata Pawlikowska weźmie udział w programie "Masterclass leadership with the Pope". Należą do niego liderzy społeczności, którzy pod patronatem papieża uczą młodych.

- Program ten skierowany jest do młodych ludzi. Papież Franciszek ma swoje wartości, którymi się kieruje. I chodzi o to, żeby zebrać taki zestaw najważniejszych wartości i dostarczyć Ojcu Świętemu – powiedziała Pawlikowska w rozmowie z "Super Expressem".

Dla znanej podróżniczki jest to pierwsze spotkanie z papieżem Franciszkiem. Była żona Wojciecha Cejrowskiego nie ukrywa podekscytowania.

d435ao3

– Chętnie na takie spotkanie pojadę. Rozwój duchowy jest bardzo ważny. I warto uczyć się od osób o bogatej duchowości – dodaje.

"Super Express" donosi, że wszystkie wypowiedzi uczestników projektu zostaną spisane, przetłumaczone i przekazane papieżowi Franciszkowi w formie księgi rekomendacji.

ZOBACZ TAKŻE: 53-letnia Beata Pawlikowska chwali się długimi nogami

d435ao3

Podziel się opinią

Share

d435ao3

d435ao3