Trwa ładowanie...

Beata Ścibakówna pochwaliła się sukcesem córki. Helena Englert dostała się na prestiżowe studia

Rodzice Heleny Englert mają powody do dumy. Beata Ścibakówna podzieliła się wiadomością, że córka dostała się do prestiżowej szkoły teatralnej.

Share
Beata Ścibakówna pochwaliła się sukcesem córki. Helena Englert dostała się na prestiżowe studia
Źródło: East News
d46wd1k

Gdy Helena Englert pojawiła się w "Barwach szczęścia" wielu myślało, że szybko pójdzie w ślady sławnych rodziców. Jest przecież śliczna po mamie, zdolna i ambitna po obojgu rodzicach. Show-biznes już ostrzył sobie na nią zęby. Kolejne role i bywanie na branżowych imprezach muszą jednak jeszcze poczekać.

Córka aktorskiej pary postawiła przede wszystkim na wykształcenie i rozwijanie pasji. Sztuki aktorskiej uczyła się już m.in. na rozmaitych kursach. Jak pisała kolorowa prasa, kształciła się juz m.in. w Londynie i Los Angeles. Jan Englert i Beata Ścibakówna są dumni z córki i zapewniają, że nie przestaną jej wspierać.

Teraz wkracza na kolejny etap. Dumna mama pochwaliła się, że Helena dostała się do prestiżowej szkoły teatralnej w Nowym Jorku. Informację przekazała na swoim profilu na Instagramie.

- Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie- NYU Tisch School Of the Arts - napisała w poście aktorka. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

d46wd1k

Podziel się opinią

Share
d46wd1k
d46wd1k