Trwa ładowanie...

Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Pozowała na tle katedry Notre Dame

Beata Tadla jest zdruzgotana pożarem katedry Notre Dame w Paryżu. Pokazała wyjątkowe zdjęcie, które zrobiła sobie przed budowlą 10 lat temu.

Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Pozowała na tle katedry Notre DameŹródło: ONS.pl
dcnl3yp
dcnl3yp

W poniedziałek 15 kwietnia katedrę Notre Dame zajął ogień, a zdjęcia z pożaru szybko obiegły świat. Nad całym Paryżem unosiły się kłęby dumy, a zszokowani Francuzi patrzyli, jak symbol stolicy Francji zmienia się w popiół. Słowa smutku i żalu wyrażają też polskie gwiazdy. Beata Tadla podzieliła się swoją historią związaną z katedrą.

- Pożar #notredame. Trudno uwierzyć w tak smutną datę na kartach historii tego niezwykłego symbolu... Mam wiele pamiątkowych zdjęć z katedrą w tle, ale to jest szczególne. Dziesięć lat temu po raz pierwszy zabrałam do Paryża mojego syna. Był niesamowicie szczęśliwy widząc na własne oczy miejsca, o których czytał w książkach - napisała gwiazda ina Instagramie.

- Poprosiliśmy turystkę z Hiszpanii, by zrobiła nam fotkę. Wyszła średnio... Wspominamy ją za każdym razem, gdy stajemy przed Notre Dame. Bo zawsze odwiedzamy ją, gdy jesteśmy w Paryżu. Stały punkt. Mam nadzieję, że zostanie odbudowana, że znów będzie cieszyć swoim pięknem, swoją symboliką. Bardzo smutny dzień. historia płonie na naszych oczach... - dodała.

Przypomnijmy, że pożar katedry został opanowany ok. 3 nad ranem, ale dogaszanie może potrwać jeszcze kilka dni. Najprawdopodobniej ogień został zaprószony podczas trwania prac remontowych. Przesłuchano już robotników pracujących w katedrze.

dcnl3yp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcnl3yp