Trwa ładowanie...
d2qaxyu

Beata Tadla pokazała zdjęcie z dawnych lat. "Czas się zatrzymał"

Beata Tadla to jedna z popularniejszych dziennikarek w mediach społecznościowych. Zdarza się, że chwali się fanom zdjęciami z życia prywatnego lub przeszłości. Teraz pokazała, jak wyglądała prawie ćwierć wieku temu. Internauci nie mogli oderwać oczu.
Share
Beata Tadla w opinii fanów jest bardzo atrakcyjną kobietą
Beata Tadla w opinii fanów jest bardzo atrakcyjną kobietąŹródło: ONS.pl
d2qaxyu

Beata Tadla to znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Na Instagramie obserwuje ją prawie 50 tys. osób. Stara się pielęgnować dobry kontakt z fanami, odpowiadając na komentarze oraz publikując zdjęcia nie tylko z miejsca pracy. Czasami pokazuje wydarzenia ze swojego życia prywatnego i przeszłości.

ZOBACZ TEŻ: Dziewczęca Beata Tadla z partnerem na urodzinach teatru

Ostatnio pokazała zdjęcie, jak wyglądała 23 lata temu. Miała wówczas 21 lat. Trzeba przyznać, że od tego czasu praktycznie się nie zmieniła i dalej jest bardzo atrakcyjną kobietą.

d2qaxyu

Fani są zresztą podobnego zdania. "Można by napisać, że czas stanął dla Pani w miejscu, ale na moje oko to się cofnął", "Żadnych zmian. Czas się zatrzymał", "Wciąż zjawiskowa", "Ja i tak bym powiedziała, że zdjęcie było zrobione przed chwilą" - pisali zachwyceni jej urodą internauci.

d2qaxyu

Podziel się opinią

Share
d2qaxyu
d2qaxyu