ycipk-126mc4

Beata Tadla świętuje rocznicę z ukochanym. Opublikowała romantyczny wpis

Beata Tadla jest szczęśliwie zakochana i tego nie kryje. Właśnie świętuje rocznicę związku z ukochanym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla jest szczęśliwie zakochana
Beata Tadla jest szczęśliwie zakochana (ONS.pl)
ycipk-126mc4

Beata Tadla przed przeszło rokiem przechodziła trudny okres. W momencie, gdy rozpoczynała przygodę z tańcem w show Polsatu, media obiegła nieoczekiwana wieść, że… została singielką.

Rozstaniem Beaty Tadli i Jarosława Kreta żyła cała kolorowa prasa, a dziennikarka musiała się odnaleźć w nowej rzeczywistości na oczach milionów widzów. I nie będzie przesady w stwierdzeniu, że przeszła przez ten okres tanecznym krokiem. Udział w "Tańcu z gwiazdami" okazał się remedium. Prezenterka nie tylko zdobyła Kryształową Kulę, ale także zaimponowała fanom jako silna, przebojowa i pełna wdzięku kobieta.

Zobacz wideo: Beata Tadla opowiedziała o nowym związku. "Jestem zakochana po uszy"

ycipk-126mc4

Niedługo później uśmiechnęło się do niej szczęście. Prezenterka znalazła miłość u boku przystojnego biznesmena. O tym, że ich uczucie kwitnie i z biegiem czasu coraz bardziej się rozwija fani dziennikarki mogą się przekonać, zaglądając na jej profil na Instagramie. To tam Tadla dzieli się wspólnymi zdjęciami z romantycznych wyjazdów i chwil spędzanych tylko we dwójkę.

Zakochani świętują właśnie pierwszą rocznicę związku. Beata Tadla zamieściła z tej okazji na swoim profilu romantyczny wpis. "I tak od roku... Piękny rok. Najlepszy! Dziękuję" – napisała krótko. Nie musiała mówić nic więcej. Po prostu widać, że jest szczęśliwa.

ycipk-126mc4

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć parze wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-126mc4

ycipk-126mc4
ycipk-126mc4