Trwa ładowanie...

"Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia". Grażyna Szapołowska chwali Tyszkiewicz za "Taniec z gwiazdami"

Odejście Beaty Tyszkiewicz z tanecznego show było wielkim ciosem dla fanów. Nadal trwa poruszenie wokół tego tematu oraz spekulacje, w których wskazuje się kto mógłby zastąpić ikonę kina na fotelu jurorskim. Pośród plotek najczęściej pojawia się Grażyna Szapołowska. Sama zainteresowana nie potwierdza tej informacji, ale zdradziła nam krótką opinię na ten temat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia". Grażyna Szapołowska chwali Tyszkiewicz za "Taniec z gwiazdami"Źródło: ONS.pl
d37kpil

- Pani Beata jest nie do zastąpienia. Jest jedyna i wyjątkowa. - skwitowała krótko pani Grażyna Szapołowska, gdy została poproszona o komentarz do informacji o tym, że jest wskazywana na faworytkę do zajęcia miejsca za stołem jurorskim "Tańca z gwiazdami". Znalezienie kogoś "na zastępstwo" po takiej poprzedniczce to bardzo duże wyzwanie. Poprzeczka została wysoko postawiona, również przez fanów programu. Według nich na tym miejscu powinna pojawić się inna kobieta z klasą, najlepiej aktorka.

Jak widzowie reagują na spekulacje o Grażynie Szapołowskiej w składzie jury? - To miła kobieta z klasą. - piszą w komentarzach na naszym portalu, ale oprócz pozytywnych głosów znajdują się również krytyczne, głównie odnoszące się do tej samej kwestii, którą wskazała Szapołowska. Tyszkiewicz jest niepowtarzalna. Wiele osób twierdzi, że po jej odejściu program bardzo dużo straci.

d37kpil

Niestety nadal musimy czekać na informację ze strony produkcji. Grażyna Szapołowska wydaje się być bardzo dobrą kandydatką, ze względu na to, że ma już na swoim koncie doświadczenie jurorskie z "Bitwy na głosy". Czy ostatecznie pojawi się w "Tańcu z gwiazdami" - to się jeszcze okaże...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37kpil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37kpil