ycipk-1poyxk

Beata Tyszkiewicz namaściła Grażynę Szapołowską. Kiedy poznamy nową jurorkę "Tańca z gwiazdami"?

Ledwo w mediach pojawiła się informacja o odejściu Beaty Tyszkiewicz z "Tańca z gwiazdami", a już zaczęto plotkować o tym, kto zastąpi ją na fotelu jurorskim. Najczęściej pojawiającym się nazwiskiem jest Grażyna Szapołowska. Pani Beata nie ma wątpliwości, że aktorka świetnie wywiązałaby się z nowych obowiązków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tyszkiewicz
Beata Tyszkiewicz (East News, Fot: Mariusz Grzelak/REPORTER)
ycipk-1poyxk

Tyszkiewicz przyznaje, że dotarły do niej takie plotki. Jednak jak sama mówi, "nikt się z nią nie kontaktował w tej sprawie, więc nie jest w stanie potwierdzić tej informacji". Choć "dama polskiego kina" ma świadomość, że jej odejście z "Tańca z gwiazdami" jest szeroko komentowane w mediach, nie uważa, że taneczne-show straci widownię.

*- Nie jestem niezastąpiona. Wierzę, że Polsat znajdzie odpowiednią jurorkę bez trudu *- powiedziała Beata Tyszkiewicz w rozmowie z WP Gwiazdami. Dodała również, że kandydatura Szapołowskiej jest strzałem w dziesiątkę.

- Szczerze myślę, że Grażyna jest fantastyczna. Bardzo ją lubię i cenię. Miło byłoby ją oglądać w programie - dodała.

ycipk-1poyxk

Sama Grażyna Szapołowska na razie nie potwierdziła plotek. Przyznała tylko, że "pani Beata jest nie do zastąpienia". Niestety nadal musimy czekać na informację ze strony produkcji. Grażyna Szapołowska wydaje się być bardzo dobrą kandydatką, ze względu na to, że ma już na swoim koncie doświadczenie jurorskie z "Bitwy na głosy". Czy ostatecznie pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"? Najbliższe tygodnie pokażą.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1poyxk

ycipk-1poyxk
ycipk-1poyxk