Trwa ładowanie...
d12ke0a

Beata Tyszkiewicz pali papierosy po zawale

Paparazzi nakryli Beatę Tyszkiewicz, gdy ta wbrew zakazom lekarzy, paliła papierosy kilka dni po przebytym zawale serca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Beata Tyszkiewicz pali papierosy po zawale
(ONS.pl)
d12ke0a

Kilka dni temu Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. Okazało się, że aktorka miała zawał serca. W podwarszawskim Aninie artystka przeszła szereg badań i najprawdopodobniej w tym tygodniu wróci do domu. Jurorka "Tańca z gwiazdami" jest pod stałą opieką swojej starszej córki Karoliny Wajdy. Jej druga córka Wiktoria Padlewska-Bosc planuje zabrać mamę na stałe do Szwajcarii.

Jak donosi "Fakt", największą zmorą Tyszkiewicz nie jest szereg badań, przez które aktorka teraz przechodzi, a całkowity zakaz palenia. Okazuje się jednak, że gwiazda do zaleceń lekarzy się nie stosuje. Paparazzi nakryli ją, jak pod szpitalem pali papierosy i popija kawę.

Beata Tyszkiewicz jest uzależniona od papierosów od wielu lat. - Rzucałam 200 razy palenie i mi się nie udało. Nie martwię się o zdrowie i się trzymam - mówiła aktorka w jednym z ostatnich wywiadów. Aktorka postanowiła jednak ograniczać nałóg i zamiast całego papierosa, wypala tylko jego cześć. Ale całkiem rzucać nie ma zamiaru.

d12ke0a

- W ogóle sobie tego nie wyobrażam. Tak jak nie wyobrażam sobie nie puścić dymka przy kawie czy przy koniaczku. Zaczęłam palić, jak byłam bardzo ciężko chora, zatruta amebą. Okazało się, że dym papierosowy jest dla mnie zbawienny. Jedyną rzeczą, która dawała mi ulgę, była czarna mocna kawa i papieros. Powiedziałam to lekarzowi, on powiedział, że nie może tego potwierdzić, podkreślił jednak, że dym działa na ożywienie, pobudzenie jelit - opowiadała niegdyś Tyszkiewicz.

23-05-2010 Warszawa
Taniec z Gwiazdami
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
23-05-2010 Warszawa Taniec z Gwiazdami foto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz w szpitalu

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d12ke0a

Podziel się opinią

Share
d12ke0a
d12ke0a