Trwa ładowanie...
d2tl5sf

Ben Affleck ma konto w aplikacji randkowej. Gwiazdor szuka miłości

Ben Affleck najwidoczniej korzysta z uroków bycia singlem. Aktor założył konto w elitarnym serwisie randkowym, który używany jest głównie przez osoby związane z branżą rozrywkową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck ma konto w aplikacji randkowej. Gwiazdor szuka miłości
Ben Affleck ma konto w aplikacji randkowej. Gwiazdor szuka miłości (Getty Images)
d2tl5sf

Ben Affleck zdążył zasłynąć już z tego, że nie wszystkie jego relacje z kobietami wytrzymują próbę czasu. Aktor po ostatnim rozwodzie korzysta z kawalerskiego trybu życia. Zagraniczny portal "Page Six" donosi, jakoby aktor korzystał z serwisu randkowego Raya. Aplikacja, będąca odpowiednikiem Tindera, przeznaczona jest głównie dla znanych gwiazd.

Affleck w ciągu ostatnich dni miał zmienić wszystkie zdjęcia, a także piosenkę, która jest jednym z motywów przewodnich w profilach na Rayi. Gwiazdor ponoć wybrał utwór "Guava Jelly" Boba Marleya.

Kilka dni temu "Page Six" informował również, że znany aktor na poważnie zaczął się rozglądać za kolejną miłością swojego życia.

d2tl5sf

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

"Ben Affleck najwyraźniej szuka prawdziwej miłości. Nie chce już spotykać z celebrytkami. Bardzo ceni swoją prywatność. Ma dzieci, bardzo skupia się na pracy, ale jest także gotowy na miłość" - czytamy.

Ben Affleck od 2005 r. był mężem Jennifer Garner. Para doczekała się dwóch córek: Violet Anne i Seraphiny Rose Elizabeth oraz syna Samuela. W czerwcu 2015 r. małżeństwo ogłosiło separację, po czym finalnie rozwiedli się w październiku 2018 r.

d2tl5sf

Podziel się opinią

Share
d2tl5sf
d2tl5sf