Trwa ładowanie...

Affleck wrócił z odwyku i sfinalizował rozwód. Będzie musiał zapłacić żonie dziesiątki milionów funtów

Ben Affleck szuka obecnie pocieszenia w ramionach 22-letniej modelki Playboya. Gwiazdor stracił fortunę podczas rozwodu.

Affleck wrócił z odwyku i sfinalizował rozwód. Będzie musiał zapłacić żonie dziesiątki milionów funtówŹródło: Getty Images
dkp6sar
dkp6sar

Cały świat mówił ostatnio o Benie Afflecku. Aktor popadł w cug alkoholowy i musiał udać się do kliniki odwykowej. Ledwo przytomnego gwiazdora do ośrodka zawiozła Jennifer Garner, z którą rozstał się kilka lat temu. Gdy filmowy Batman ukończył wreszcie 40-dniowy odwyk, sfinalizował sprawę rozwodową z aktorką.

Ben i Jennifer spotkali się wraz z sędzią w czwartek, aby omówić ostatnie punkty umowy rozwodowej. Trudnym zadaniem był podział majątku, ponieważ oboje zarobili miliony dolarów w ciągu dziesięcioletniego małżeństwa. Szacuje się, że razem posiadają około 145 milionów funtów. W Kalifornii sądy zazwyczaj egzekwują podział majątku 50-50, niezależnie od tego, kto zarobił więcej pieniędzy, lub wydał więcej w trakcie małżeństwa. Gwiazdor będzie więc musiał oddać połowę fortuny byłej żonie.

W ramach pocieszenia Aflleck udał do Big Sky w Montanie, gdzie ma posiadłość. Na romantycznym wypadzie towarzyszy mu 22-letnia modelka Playboya, Shuana Sexton. Dziewczyna była widywana z gwiazdorem jeszcze przed tym, gdy udał się na odwyk. Na Instagramie udostępniła kilka zdjęć z wspólnej podróży. Myślicie, że to początek wielkiej miłości?

dkp6sar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkp6sar