Trwa ładowanie...
d4aj873
Megafon.pl
News

Beyone i Jay-Z zamieszkają w jednym z najdroższych domów USA?

Gwiazdorskie małżeństwo zapragnęło żyć niczym królewska rodzina i w związku z planowanym powiększeniem rodziny przymierza się do zakupu minizamku w Los Angeles. Beyonce i Jay-Z są zainteresowani zakupem jednej z najdroższych posiadłości na Zachodnim Wybrzeżu USA. Piosenkarka i raper zastanawiają się nad zakupem luksusowej nieruchomości, którą w 1991 roku zbudował telewizyjny producent Aaron Spelling ("Beverly Hills, 90210"). Po śmierci męża, wdowa wyceniła posiadłość z torem do gry w kręgle, piwniczką na wina czy salą kinową na 150 milionów dolarów, jednak po latach cena znacznie wzrosła.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beyonce, Jay-Z
Beyonce, Jay-ZŹródło: East News
d4aj873

Obecnie właścicielem jest miliarder James Stunt i dziedziczka kierowcy formuły 1, Petra Ecclestone, którzy podobno nabyli willę wielkości średniego hotelu za 85 milionów dolarów w 2011 roku. W październiku 2016, nieruchomość została wyceniona na 200 milionów dolarów.

jay-z, beyonce SPL/East News
jay-z, beyonceŹródło: SPL/East News

Beyoncé karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny's Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów. Ostatni z nich, "Lemonade", miał premierę 23 kwietnia 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny's Child.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka - "Reasonable Doubt" (1996), "The Blueprint" (2001) i "The Black Album" (2003) - uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn "Rolling Stone" zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Jego ostatni krążek to "Magna Carta Holy Grail" (2013).

Beyonce Instagram.com
BeyonceŹródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4aj873

Podziel się opinią

Share
d4aj873
d4aj873