Trwa ładowanie...

Bez tego baletnica nie zatańczy!

Rozciąganie przeczące prawom fizyki, perfekcyjne podbicie i piruety – to właśnie atuty doskonałej baletnicy. Jak to wszystko dopracować do perfekcji? Bez czego tancerze nie byliby w stanie wyjść na scenę? Widzowie i fani baletu właśnie tutaj znajdą odpowiedzi na te pytania!

Bez tego baletnica nie zatańczy!Źródło: Materiały prasowe
d2nnc08
d2nnc08

Balet brzmi dumnie, jednak mało kto wie, jak wiele pracy kosztują przygotowania. Równie ważna jest cała gama akcesoriów, bez których żadna baletnica nie obejdzie się w dniu codziennym i przed wyjściem na scenę.

W poniższym filmiku prezentowane jest pięć przedmiotów, bez których baletnica nie zatańczy! W temat tajemniczych akcesoriów baletowych wprowadzają widza Aleksandra Sawicka i Agnieszka Śliwczak z sieci baletowej SAWART, które jak nikt inny, wiedzą bez czego nie mogą obejść się tancerze!

Zobacz wideo:

Do świata baletu, pełnego magii, muzyki, pasji i poezji ruchu będzie można zawitać już jesienią tego roku. Korona Rosyjskiego Baletu - The Royal Moscow Ballet pojawi się w Polsce podczas swojego listopadowego tournée, by zaprezentować klasykę gatunku - "Jezioro łabędzie” - w najlepszej możliwej odsłonie. The Royal Moscow Ballet będzie można obejrzeć dziesięć razy w ośmiu miastach w Polsce:

d2nnc08

4 listopada - ICE Kraków Congress Centre, godz. 16:00 i 20:00
5 listopada - Dom Muzyki i Tańca Zabrze, godz. 19:00
6 listopada - Hala Stulecia Wrocław, godz. 19:00
7 listopada - COS Torwar Warszawa, godz. 19:00
8 listopada - Expo Mazury, hala nr 3 Ostróda, godz. 19:00
9 listopada - Arena Gdynia, godz. 19:00
10 listopada - Klub Wytwórnia Łódź, godz. 19:00
11 listopada - Sala Ziemi Poznań, godz. 16:00 i 20:00

Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com

d2nnc08
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nnc08