Trwa ładowanie...

Bez tego królowa Elżbieta nie wyrusza w podróż

O rodzinie królewskiej krążą już nawet legendy. Media co jakiś czas ujawniają tajemnice członków monarchii. Tym razem pojawiła się informacja o tym, co znajduje się w ściśle strzeżonej walizce podróżnej.

Share
Bez tego królowa Elżbieta nie wyrusza w podróż
Źródło: East News
d32ezps

Królowa Elżbieta II, mimo sędziwego wieku, wciąż uczestniczy w ważnych wydarzeniach dla rodziny królewskiej i udaje się w podróże dyplomatyczne. Gdy opuszcza swoje królestwo, ma kilka rzeczy, bez których podróż nie może się odbyć. Bez jakich przedmiotów się nie rusza z pałacu? Właśnie ujawniono zawartość jej podróżnej walizki.

ZOBACZ TAKŻE: Tego żałuje królowa Elżbieta II

W mediach pojawiła się informacja, że w podróżnej walizce królowa wozi m.in. papier toaletowy, leki czy herbatę. Monarchini znana jest z tego, że na każdą okazję ma mnóstwo kolorowych strojów, lecz w podróż nie wybiera się bez czarnej stylizacji. Ciemny komplet jest na wypadek nagłej tragedii.

Najwięcej emocji budzi jednak to, że ma ze sobą również worek z krwią. Gdyby królowa potrzebowała transfuzji w miejscu, gdzie brakowałoby krwi, lekarz natychmiast może udzielić jej pomocy.

Każda podróż królowej jest zawsze bardzo dobrze zaplanowana. Stoi za tym sztab specjalistów, którzy czuwają nad monarchinią.

d32ezps

Podziel się opinią

Share
d32ezps
d32ezps