Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta II oferuje pracę. Czeka posada szefa kuchni w Pałacu Buckingham

Jest wolne miejsce pracy w Pałacu Buckingham. Królowa Elżbieta II chce zatrudnić nowego szefa kuchni. Na pracownika czeka wypłata w wysokości ponad 20 tys. funtów rocznie.

Królowa Elżbieta II oferuje pracę. Czeka posada szefa kuchni w Pałacu BuckinghamŹródło: PAP, fot: WILL OLIVER
d19qxvh
d19qxvh

Praca u Królowej Elżbiety w Pałacu Buckingham

Królowa Elżbieta poszukuje nowego kucharza do Pałacu Buckingham. Oczekuje się, że nowo zatrudniony szef kuchni będzie “dostarczał żywność na najwyższym poziomie”. W ogłoszeniu nie podano jednak, dla kogo konkretnie będzie gotować. Przypuszcza się, że będzie obsługiwał całą brytyjską rodzinę królewską, ponieważ nie wyklucza się wyjazdów do innych jej rezydencji. Bardzo możliwe, że będzie musiał obsługiwać spotkania rangi krajowej i międzynarodowej.

Nowy kucharz królowej ma przygotowywać “zróżnicowane menu na różne imprezy”, dotrzymywać terminów dostarczenia gotowych posiłków oraz kierować zespołem. Gwarantowana współpraca z prawdziwymi profesjonalistami oraz dostęp do składników najwyższej jakości. Wymagane są prawdziwa pasja, wysokie ambicje i kwalifikacje.

Bardzo przekonujące wydają się być zarobki na tym stanowisku. Nowy szef kuchni może otrzymać aż 22,7 tys. funtów rocznie. W przeliczeniu na polską walutę to daje ponad 107 tys. zł. Ponadto nowy pracownik ma zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie.

ZOBACZ TEŻ: Tak brzmiało przemówienie Elżbiety II po śmierci Diany

Dotychczasowym szefem królewskiej kuchni był Darren McGrady, którym na tym stanowisku pracował 15 lat. W wywiadzie dla “Harpers Bazaar” zdradził, że królowa Elżbieta prawie zawsze bierze w podróż jakąś przekąskę. Wyjawił też, że codziennie je ciasto, najczęściej czekoladowe. Bardzo lubi także budyń.

Aplikować można na stronie theroyalhousehold.tal.net. CV przyjmowane są do 28 lipca.

d19qxvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19qxvh