Trwa ładowanie...
d837sd9

Bilety i pakiety na spotkanie z HAUSEREM już dostępne

Bilety na warszawski występ wiolonczelisty są już dostępne. Dla zagorzałych fanów przygotowane zostały specjalne pakiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bilety i pakiety na spotkanie z HAUSEREM już dostępne
(Materiały prasowe)
d837sd9

HAUSER powraca do swoich początków. Wiosną 2020 r. wyrusza w trasę koncertową po największych miastach Europy, przekształcając klasyczne kompozycje w charakterystycznym dla siebie stylu.

HAUSER, który wielu fanom znany jest jako Stjepan Hauser z duetu 2Cellos i niespożytej energii, przedstawia swoje inne, klasyczne oblicze. Już nie skacze po scenie z wiolonczelą, nie biega i nie próbuje śpiewać. Teraz, w nienagannie skrojonym garniturze i ułożonej fryzurze, prezentuje pełne romantyzmu utwory największych kompozytorów świata.

Zobacz też:"Kiedyś grał klasyczną muzykę dla babć". Dziś HAUSER robi międzynarodową karierę

d837sd9

Taki koncert HAUSER po raz pierwszy zagrał w Zagrzebiu w 2017 r. wraz z tamtejszą filharmonią. Ten niezwykły program stał się objawieniem YouTube, a utwór "Adagio” Albinonego, odtworzono ponad 40 milionów razy. Z całą pewnością takie wykonania odzwierciedlają niegasnąca pasję wiolonczelisty do muzyki i tworzą charakterystyczny nastrój znany licznym fanom artysty.

Bilety na warszawski koncert HAUSERA właśnie trafiły do sprzedaży. Dla największych fanów artysty dostępne są także specjalne pakiety Meet & Greet. Obejmują one:

- spotkanie z muzykiem
- bilet na najlepsze dostępne miejsce w sektorze Platinum
- podpisanie zdjęcia
- pamiątkowy laminat ze smyczą
Cena pakietu wynosi 1219 zł

Zarówno bilety jak i pakiety Meet & Greet dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Koncert HAUSERA odbędzie się 31 maja 2020 roku w hali COS TORWAR. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

d837sd9

Podziel się opinią

Share
d837sd9
d837sd9