Trwa ładowanie...

Bisz i Radex "Światło wody": Drugi singiel z nadchodzącego albumu

Bisz i Radex niedawno zapowiedzieli premierę kolejnej wspólnej płyty. Premiera albumu zapowiadana jest na wrzesień, a już teraz możecie posłuchać drugiego singla "Światło wody".

Bisz i Radex "Światło wody": Drugi singiel z nadchodzącego albumuŹródło: Materiały prasowe
d2z3lfh
d2z3lfh

Bisz i Radex "Światło wody": Drugi singiel z nadchodzącego albumu

"Światło wody" jest drugim singlem promującym nową płytę Bisz/Radex. Utwór opowiada historię zainspirowaną filmową sceną, w której ojciec przyznaje, że przegapił narodziny swojego dziecka. Mężczyzna był skupiony na filmowaniu porodu telefonem. Opowiada także o utracie fundamentalnej bliskości między człowiekiem i światem z powodu coraz bardziej rozwiniętej technologii.

Pierwszy singiel pt. "Lascaux" promujący album miał swoją premierę w czerwcu.

Bisz i Radex - drugi album duetu

Drugi albumu duetu Bisz/Radex ukaże się we wrześniu tego roku. Na płycie znajdzie się wiele różnorodnych stylistycznie utworów, których tematyka krąży wokół problemów dzisiejszego społeczeństwa.

d2z3lfh

- To przeświadczenie o niemożliwości znaczącej zmiany jest dojmujące. Albo idziemy na wojnę ze światem, który tratuje nas swoim owczym pędem, czyniąc z nas śmiesznych bohaterów jednodniowego nagłówka, albo wymieniamy słomki na bambusowe i dbamy o ekologię swojej niszy, którą prędzej czy później i tak zaleje potop - czy to populistycznej polityki, masowej kultury czy naturalnych katastrof - mówi Bisz.

d2z3lfh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z3lfh