Trwa ładowanie...
d3hbrak

Blake Lively urodziła trzecie dziecko

Blake Lively i Ryan Reynolds ponownie zostali rodzicami. To już ich trzeci potomek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blake Lively łączy role aktorki i matki.
Blake Lively łączy role aktorki i matki. (Getty Images)
d3hbrak

31-letnia aktorka, znana z serialu "Gossip Girl", urodziła. Trzecią ciążę potwierdziła swoim pojawieniem się na majowej premierze filmu "Detektyw Pikachu", w którym jej mąż podkładał głos pod słynnego Pokemona. - Są szczęśliwi i podekscytowani posiadaniem kolejnego dziecka - zdradził znajomy pary w rozmowie z magazynem "People".

Aktorzy oficjalne nie pochwalili się jeszcze narodzinami ich trzeciego dziecka. Wcześniej nie zdradzili również, jakiej płci ma być kolejny potomek. Ryan Reynolds nie krył się z tym, że i tym razem chciałby narodzin córki.
Zobacz też: Z tymi co się znają - Robert Więckiewicz

- Posiadanie córki byłoby dla mnie spełnieniem marzeń. Gdybym mógł mieć 9 córek, byłbym podekscytowany. Naprawdę - powiedział w wywiadzie dla "People". Wspólnie z żoną głoszą, że marzy im się duża rodzina i chcą mieć tyle dzieci, ile to będzie możliwe.

Para poznała się w 2011 r. na planie filmu "Green Lantern". We wrześniu 2012 r. wzięli ślub. Uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w Hollywood. Blake Lively i Ryan Reynolds są rodzicami 4-letniej James i 2-letniej Inez.

d3hbrak

Podziel się opinią

Share
d3hbrak
d3hbrak