Trwa ładowanie...
d9zpu4w

Blake Lively zamieściła odważne zdjęcie. Trudno uwierzyć, że to ona

32-letnia aktorka nie może narzekać na brak propozycji filmowych. Krytycy zachwalają jej talent, mężczyźni podziwiają urodę. Jednak Blake Lively, zapewne jak każda aktorka marzy o Oscarze. A ten bardzo często przychodzi wraz z rolą wymagającą metamorfozy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda słynie z wyjątkowej urody
Gwiazda słynie z wyjątkowej urody (Getty Images, Fot: Andreas Rentz)
d9zpu4w

Z jej talentem i urodą może przebierać w tytułach. Ale jak to bywa z pięknymi kobietami w świecie showbiznesu, bardzo często muszą udowadniać, że mają do zaproponowania znacznie więcej niż szeroki uśmiech i nieskazitelną cerę.

Zobacz wideo:

Tak było zarówno z Charlize Theron, która zagrała w filmie "Monster", jak i Nicole Kidman, która wcieliła się w postać Virginii Woolf w filmie "Godziny". Obu kobietom te filmowe wybory przyniosły wielkie zasługi w postaci oscarowych statuetek.

d9zpu4w

W mediach pojawiły się wówczas spekulacje, że aby otrzymać prestiżową nagrodę wystarczy po prostu porządnie się oszpecić. Najwyraźniej Blake Lively postanowiła pójść w ślady starszych koleżanek i pokazać, że uroda to nie wszystko.

Na Instagramie podzieliła się zdjęciem ogromnej metamorfozy, której poddała się na potrzeby filmowej produkcji. Gwiazda ma na głowie perukę, a charakteryzacja przywodzi na myśl wyczerpanie i stres. Blake wkrótce pojawi się w dwóch nowych filmach: "The Husband's Secret" oraz "The Rhythm Section". Czyżby w planach był kolejny film, o którym jeszcze nie wiemy?

Zobacz też: Blake Lively urodziła trzecie dziecko

d9zpu4w

Podziel się opinią

Share
d9zpu4w
d9zpu4w