Trwa ładowanie...
d1r0rkg

Blanka Lipińska obrażona na czerwonym dywanie. Zareagowała stanowczo

Jeden z fotografów posunął się zbyt daleko, a Blanka Lipińska nie wytrzymała. Nagranie znalazło się w sieci.
Share
Blanka Lipińska
Blanka LipińskaŹródło: East News
d1r0rkg

Blanka Lipińska pojawiła się ostatnio na gali Bestsellery Emipku, gdzie odebrała statuetkę. Autorka poczytnej serii erotycznej, jak pozostałe gwiazdy, chętnie pozowała na ściance. Niestety, nie obyło się bez przykrego incydentu.

Celebrytka opublikowała na Instagramie filmik, na którym słychać wymianę zdań z fotografem, który źle się o niej wyraził.

- To niestety nie jest "film ze ścianki". To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami "nie takie d..y miał"... Reszta jest na filmie... - zaczęła swój post.

d1r0rkg

ZOBACZ: Blanka Lipińska zapowiada: "Piszę coś, co powinno mieć premierę w tym roku"

Początkowo mężczyzna był niewzruszony. Lipińska jednak nie dawała za wygraną i fotograf ją w końcu przeprosił.

- Pan przeprosił, bo chyba głupio mu się zrobiło, że koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani. Tylko niestety to "przepraszam", mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowałam mu do zdjęcia, usiłował obrazić mnie w bardziej "wyszukany" sposób...

d1r0rkg

Na koniec Lipińska zaapelowała do swoich fanów, aby nie przyzwalali na takie zachowania. Poza tym podkreśliła, że takie sytuacje są w jej odczuciu powszechne.

Przeczytaj: Pojedynek tytanów. Viola Kołakowska kontra Blanka Lipińska. O co poszło?

- Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka, nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani, szanujmy się.

W komentarzach wiele kobiet zabrało głos. Wszystkie są niemal jednogłośne, że zachowanie Blanki Lipińskiej było doskonałe i że trzeba szerzyć takie postawy. Zobaczcie wideo.

d1r0rkg

Podziel się opinią

Share
d1r0rkg
d1r0rkg