Trwa ładowanie...
d2i3qo2

Blanka Lipińska wyszła za mąż! Ślub odbył się w tajemnicy

Blanka Lipińska potajemnie wyszła za mąż. Gwiazda jednak pochwaliła się zdjęciami z ceremonii na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska na premierze filmu
Blanka Lipińska na premierze filmu (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d2i3qo2

Blanka Lipińska wyszła za mąż! Ślub odbył się w tajemnicy

Blanka Lipińska wyszła za mąż za swojego partnera. Autorka powieści erotycznych i jej chłopak Maciej Buzala spotykają się ze sobą od roku. Teraz postanowili zalegalizować swój związek.

Po ceremonii Lipińska podzieliła się informacją o ślubie na swoim profilu na Instagramie. Autorka książki "365 dni" opublikowała trzy zdjęcia z mężem.

d2i3qo2

"...wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle, co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami. Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy" - napisała na Instagramie Blanka Lipińska.

Jak się okazało, nowożeńcy na ten moment nie planują podróży poślubnej. Lipińska poinformowała, że po ślubie wraca na plan filmowy i pracuje nad ekranizacją swojej powieści.

Maciej Buzala - kim jest mąż Blanki Lipińskiej?

Blanka Lipińska i Maciej Buzala poznali się niespełna rok temu nad morzem. Gwiazda była po rozstaniu z partnerem i nie myślała o nowym związku. Na początku myślała, że nowy znajomy jest homoseksualistą, jednak szybko zorientowała się, że to się myli.

d2i3qo2

"Jest cudowny. Zawsze zakochiwałam się w dużo starszych mężczyznach. A teraz trafił mi się małolat. Maciej jest młodszy o pięć lat. I jest moim spokojem. Nie wiem, jak to robi, bo gnojek ma zaledwie 28 lat. Gdy wpadłam w wir hejtu i nienawiści po wydaniu „365 dni”, Maciej był dla mnie ogromnym wsparciem" - powiedziała Lipińska w rozmowie z "Viva!".

ZOBACZ TAKŻE: Blanka Lipińska zapowiada książkę o... zdrowym odżywianiu

d2i3qo2

Podziel się opinią

Share
d2i3qo2
d2i3qo2