Trwa ładowanie...
dvth3mc

"Bolało". Pierwszy komentarz Juli Pietruchy o rozstaniu z Dowem

Po dziesięciu miesiącach od rozstania Julia Pietrucha nareszcie zabiera głos. Jak piosenkarka podsumowuje medialny szum wywołany słowami byłego męża?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Julia Pietrucha z ciążowym brzuszkiem i nowym partnerem
Julia Pietrucha z ciążowym brzuszkiem i nowym partnerem (Facebook.com)
dvth3mc

Pietrucha i Dow rozstali się w maju 2017 r. Od tego czasu serwisy plotkarskie karmiły się ostrymi komentarzami jej męża, Iana Dowa, który nie szczędził słów krytyki wobec byłej partnerki. Sama piosenkarka nie brała udziału w medialnej aferze. Nie komentowała, nie odpierała zarzutów, nie dyskutowała. Wyjątek zrobiła dla najnowszego numeru "Zwierciadła".

- Nie komentowałam tego, co pisały media wtedy, i teraz też nie chcę się do tego odnosić. To jednak wciąż jest nasza prywatna sprawa i powinniśmy rozwiązać ją między sobą. To smutne, że tak się nie stało. (...) Nie czuję, żebym miała się z czegokolwiek tłumaczyć, bo niczego nie zrobiłam - powiedziała.

   ONS.pl
(ONS.pl)

Ostatecznie jednak Pietrucha podzieliła się odczuciami.

dvth3mc

- Bolało. Myślę, że to zawsze boli, gdy ludzie nie potrafią się ze sobą dogadać i przenoszą osobiste sprawy na publiczne forum. Gdy przez długi czas są sobie bliscy, a potem nagle gdzieś to porozumienie znika.

Przypominamy, że piosenkarka spodziewa się dziecka z nowym partnerem, którego po raz pierwszy pokazała na Facebooku w lutym. 9 marca br. wydała drugą płytę "Postcards From The Seaside".

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc